24.5 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

[ZDJĘCIA] Pierwsza edycja „Słonecznego turnieju tenisa stołowego” przeszła do historii

Popularne

spot_img

Cztery kategorie, dziesięć profesjonalnych stołów i trzy dni zmagań. Od piątku do niedzieli w pionkowskiej hali sportowej trwały zmagania w „Słonecznym turnieju tenisa stołowego”. Organizatorem turnieju był Klub Sportowy TopSpin Pionki.

O miano najlepszego zawodnika turnieju rywalizowało kilkudziesięciu zawodników z całego regionu. Najlepszy w kategorii Mieszkańcy miasta i gminy Pionki okazał się Adam Ryszewski. Na najwyższym miejscu podium w kategorii Amatorzy stanął Radosław Poświatowski, natomiast w kategorii Weterani okazał się Stefan Wielgus. Najlepszym zawodnikiem w kategorii Seniorzy okazał się Marcin Grzyb.

Nagrody za zwycięstwo w kategorii Amatorów wręczyła zastępca burmistrza Kamila Kaczorowska wraz z Andrzejem Iwanowskim, dyrektor POSiR Pionki oraz radny powiatowy Marek Janeczek. Wiceburmistrz pogratulowała zwycięstwa oraz zachęciła kolejnych zawodników do zdrowej rywalizacji.

– Bardzo miło było spotkać się z utytułowanymi zawodnikami takimi jak Stefan Wielgus i Sandra Wabik a także prezesami i członkami zaprzyjaźnionych klubów IKTS Broń Radom, LUKS Kowala, Victoria Jedlińsk, ULKS Kazanów, KTS Kozienice. Dziękujemy również Mateuszowi Królowi i Tomaszowi Ziętkowskiemu za poprowadzenie turnieju w roli sędziów naczelnych. Dziękujemy za obecność i zdrową rywalizację zawodnikom a kibicom za doping. – dziękuje prezes klubu Sylwester Drela.

Wyniki turnieju:
Kat. Mieszkańcy miasta i gminy Pionki:
1.Adam Ryszewski
2. Bartłomiej Jaroszek
3. Sylwester Drela

Kat. Amatorzy:
1. Radosław Poświatowski
2. Waldemar Śliwiński
3. Tomasz Ziętkowski

Kat. Weterani:
1. Stefan Wielgus
2. Robert Baran
3. Ryszard Głód

Kat. Seniorzy:
1. Marcin Grzyb
2. Mateusz Wielgus
3. Karol Broszkiewicz

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content