21.3 C
Pionki
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

Sobotnie zmagania podczas XI Turnieju Tenisa Stołowego

Popularne

spot_img

Pięć kategorii wiekowych, system turnieju każdy z każdym, do zdobycia pamiątkowe dyplomy oraz puchary. W Garbatce-Letnisko odbył się jubileuszowy XI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta.

W sobotę 27 stycznia w Gminnej Hali Sportowej w Garbatce- Letnisko rozegrany został  XI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Garbatka- Letnisko. W czasie otwarcia zawodów wszystkich zawodników powitała wójt Garbatki Teresa Fryszkiewicz, przewodniczący rady gminy Włodzimierz Mazur oraz dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej  w Garbatce- Letnisko Agnieszka Babańca.

Zawodnicy zostali podzieleni na pięć kategorii wiekowych. Kobiety uczestniczące w turnieju wystartowały w kategorii open, kolejni zawodnicy w kategorii do 40 lat, 40-60 lat, 70-70 oraz w kategorii 70+. Zasady turnieju były bardzo proste, ponieważ obowiązywała zasada rozgrywek każdy z każdym.

Po zakończonej rywalizacji przyszedł czas na podsumowanie i wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz pucharów. Te wręczał przewodniczący rady gminy Włodzimierz Mazur wraz z gospodarzem gminy, wójt Teresą Fryszkiewicz.

Najlepszymi zawodnikami zostali:

Kat. Kobiety Open

1.Julia Pomarańska
2.Zuzanna Fryszkiewicz
3.Pomarańska Karolina

Kat. Mężczyźni do 40 lat

1.Krystian Gołąbek
2.Łukasz Maj
3.Igor Zbrożyna

Kat. Meżczyźni 40-60 lat

1. Andrzej Gołąbek
2.Robert Janicki
3.Andrzej Sekuła

Kat.Mężczyźni 60-70 lat

1.Artur Moroz
2.Wojciech Stankiewicz
3.Konrad Juszkiewicz

Kat. Mężczyźni 70+

1.Andrzej Kucharski
2.Waldemar Banaś
3.Zbigniew Dzikowski

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content