17.4 C
Pionki
czwartek, 23 maja, 2024
spot_img

Dwie znane marki otworzą swoje sklepy w Pionkach. Powstaje nowy park handlowy

Popularne

spot_img

Jeszcze w tym roku mieszkańcy Pionek będą mogli zrobić zakupy w nowym obiekcie handlowym. Obecnie trwa realizacja parku handlowego przy ulicy Jana Pawła II 19. W budynku o powierzchni ok. 2000 mkw. znajdą się sklepy sieci, których dotąd w mieście nie było – Action i Mediaexpert – oraz mniejszych, również lokalnych, operatorów.

Action jest najszybciej rozwijającym się w Europie dyskontem niespożywczym. Posiada 2250 sklepów w 11 krajach. Oferuje produkty codziennego użytku w bardzo niskich cenach. Od prezentów po ręczniki, bieliznę, zastawę stołową czy artykuły kreatywne. Sklep posiada w swojej ofercie zarówno produkty codziennego użytku, jak i zaskakujące artykuły. W Action każdy znajdzie coś dla siebie. Nieważne, czy masz ograniczony budżet, czy po prostu nie lubisz przepłacać.

– Bardzo poważnie podchodzimy do naszej odpowiedzialności społecznej. Utrzymujemy nasze ceny na niskim poziomie i sprawiamy, że zrównoważony rozwój jest dostępny dla wszystkich. W ten sposób każdego dnia udowadniamy, że dobra jakość i niska cena mogą iść w parze. A nasi klienci to doceniają. W wielu krajach europejskich klienci przyznali nam tytuł Sprzedawcy Detalicznego Roku w różnych kategoriach. – możemy przeczytać na stronie internetowej właściciela marki

Kolejnym marką, która będzie posiadała swój sklep w naszym mieście to Media Expert. Największa sieć ze sprzętem RTV i AGD w Polsce – w jej skład wchodzi ponad 530 elektromarketów w niemal 440 miastach na terenie całego kraju. Marka jest obecna na rynku od 2002 r. Elektromarkety Media Expert oferują najnowsze produkty segmentu RTV i AGD, a także laptopy, tablety, smartfony i sprzęt fotograficzny. W wybranych elektromarketach dostępne są również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów.

Otwarcie parku planowane jest na IV kwartał bieżącego roku. Za komercjalizację projektu odpowiada Origo Group.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content