24.5 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

Byli poszukiwani – wpadli z narkotykami

Popularne

spot_img

Radomscy policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności. Przy każdym z nich mundurowi zabezpieczyli narkotyki. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W ostatnich dniach policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Pierwszego z nich zatrzymali policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Radomiu na ulicy Chrobrego. To 44-letni mieszkaniec Radomia, który po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazał się poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Lublinie. Mężczyzna ma do odbycia zaległą karę roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Podczas przeszukania mężczyzny policjanci znaleźli narkotyki m.in. amfetaminę. 44-latek trafił do aresztu.

– Kolejnego poszukiwanego zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Pionkach na ulicy Aleje Lipowe. 20-latek poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Kozienicach. Podczas przeszukania mundurowi zabezpieczyli przy nim amfetaminę. Mieszkaniec powiatu radomskiego został przewieziony do aresztu, gdzie odbędzie zaległą karę 30 dni pozbawienia wolności. – informuje Justyna Jaśkiewicz KMP Radom

Teraz zatrzymani odpowiedzą również za posiadanie środków odurzających. Za przestępstwo to grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content