31.4 C
Pionki
piątek, 12 lipca, 2024
spot_img

Zapraszamy! Na Ogródku Jordanowskim odbędzie się „MotoKropla” 2024

Popularne

spot_img

Stowarzyszenie Motocyklowe w Pionkach serdecznie zaprasza na „MOTOKROPLĘ”, która odbędzie się 4 maja w godzinach 9:00-17:00 na Ogródku Jordanowskim w Pionkach. Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Burmistrza Miasta Pionki – Roberta Kowalczyka.

„MOTOKROPLA” to cykliczna akcja zbiórki krwi przez motocyklistów. Jej celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem braku krwi w polskich szpitalach i bankach krwi. Akcja ze względu na edukacyjny charakter ma również przyczynić się do zmniejszenia liczby osób poszkodowanych w trakcie wypadków drogowych. Serdecznie zapraszamy do oddawania krwi podczas „MOTOKROPLI”.

Gwiazdą wieczoru będzie  Zespół „Przystanek Mrówkowiec”, który powstał w Tarnowie, w styczniu 1998 r. z inicjatywy grupy kolegów z osiedla, udzielających się wtedy w różnych miejscowych formacjach muzycznych. Nazwali się Przystanek Mrówkowiec, od miejsca gdzie się spotykali i gdzie wpadli na pomysł całego przedsięwzięcia – przystanku autobusowego przy wieżowcu nazywanym przez mieszkańców „Mrówkowcem”. Grupę tworzy piątka doświadczonych muzyków, posiadających w dorobku wiele występów przed rozmaitą publicznością. Wokalistka – Magda – fascynuje niezwykłym brzmieniem głosu i oryginalną urodą, uczestniczka programu „Droga do Gwiazd”. Na jednej scenie znalazła się m.in. z Ewą Bem, Markiem Piekarczykiem, Małgorzatą Ostrowską, Sebastianem Riedlem, Wojtkiem Klichem, a także Piotrem Nalepą. Zespół na przestrzeni dwóch dekad zagrał na różnorodnych imprezach poprzedzając takie gwiazdy jak: Sofa, Smolik, Łzy, Kora, Ewa Farna, Elektryczne Gitary, cykl koncertów Ich Troje.

Wszechstronność grupy tworzy wyjątkowy nastrój i klimat dobrej zabawy. Wykonują największe przeboje takich artystów jak: Deep Purple, Genesis, Tina Turner, A-ha, Bon Jovi, The Beatles, Queen, Lombard, Perfect, Banda i Wanda, a ich wersje przepełnione są niezwykłą energią i doskonałym brzmieniem.

Podczas wydarzenia zapraszamy na występy artystyczne dzieci oraz grupy Roztańczone. Nie zabraknie również pokazu Klubu Sportowego Tang Soo Do Pionki. Najmłodsi uczestnicy będą mogli uczestniczyć w grach i zabawach sportowych.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content