23 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

Region. Kto, co i komu odda? W Kozienickim Domu Kultury zobaczymy przezabawny spektakl

Popularne

spot_img

„(Nie) wszystko Ci oddam” to tytuł kolejnego spektaklu komediowego, jaki zobaczymy w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Sztuka zostanie wystawiona w czwartek, 16 stycznia 2025 r., o godz. 19.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów rusza 23 kwietnia.

– Widzowie mogą szykować się na ogromną dawkę śmiechu. Spektakl „(Nie) wszystko Ci oddam” opowiada o granicach tego, czym można podzielić się z najbliższymi. Miłość, przyjaźń, radość życia – czy potrzeba więcej, żeby czuć się dobrze i oddychać pełną piersią? Bohaterowie komedii zmierzą się z tym pytaniem w gąszczu zaskakujących wyznań, absurdalnych sytuacji i nieprzewidywalnych deklaracji – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

„(Nie) wszystko Ci oddam” to współczesna komedia, napisana przez popularnego austriackiego dramatopisarza Stefana Vögla. Spektakl miał swoją prapremierę w grudniu 2023 r. i został gorąco przyjęty przez publiczność. Na początku przyszłego roku zawita również do Kozienic.

W sztuce (zamiennie) występują: Joanna Moro / Joanna Osyda, Magdalena Walach / Ewelina Ruckgaber, Paweł Okraska / Miron Jagniewski oraz Bilguun Ariunbaatar / Dariusz Taraszkiewicz.

– To jedna z naszych pierwszych teatralnych propozycji na 2025 rok. Interesująca fabuła, zabawne teksty i świetna obsada zwiastują dobrą zabawę. Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników teatru – dodaje Elwira Kozłowska.

Rusza sprzedaż biletów

Spektakl zostanie wystawiony w czwartek, 16 stycznia 2025 r., o godz. 19.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza we wtorek, 23 kwietnia. Te będą dostępne w cenie 115 zł w kasach KDK oraz na www.biletyna.pl i www.kupbilecik.pl.

Szczegóły oraz zamówienia grupowe dostępne u organizatora pod nr tel. 693 319 444. Organizatorem wydarzenia jest agencja Good Events Factory Katarzyna Płużek.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content