20.8 C
Pionki
sobota, 13 kwietnia, 2024

Pionkowskie Morsy już w tą sobotę uroczyście zakończą sezon. Okażą przy tym wsparcie dla chorego Krzysia Czupryna

Popularne

W najbliższą sobotę, 2 kwietnia nad Stawem Górnym w Pionkach odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu morsowego w wykonaniu Stowarzyszenia Pionkowskie Morsy.

Zakończenie sezonu, które pomaga

Podczas wydarzenia zbierane będą pieniążki dla Krzysia Czupryna, który jest podopiecznym Caritasu w diecezji radomskiej. Krzyś choruje na ciężką postać EB, czyli pęcherzowe oddzielanie się naskórka, życie z tą chorobą to ciągła walka z bólem.

– Jako Pionkowskie Morsy wspieramy Krzysia po raz drugi i zapewne nie ostatni. Wydarzenie nad stawem zaczynamy od rozgrzewki, którą poprowadzi dla nas trener personalny Bartek Rybaniec znany wszystkim jako Trener Ryba. Po rozgrzewce jak na morsów przystało wchodzimy wszyscy do wody. Tematem przewodnim imprezy jest Flower Power, dlatego zachęcamy wszystkich, aby stylizacje na ten dzień były nieco bardziej kolorowe niż zwykle. Po kąpieli zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy między innymi z grupą Roztańczeni, którzy prezentując swoje choreografie zapewne porwą wszystkich do tańca. Będzie również okazja do tego, aby skorzystać z mobilnej sauny, czy balii z gorącą wodą. Przygotowane zostaną na ten dzień również konkurencję sportowe, w których do zdobycia będą między innymi vouchery na strzelnice od Fundacji Wsparcia Reduta – mówi Paulina Zakrzewska ze Stowarzyszenia Pionkowskie Morsy.

Partnerami wydarzenia są Pionkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach, Fundacja Wsparcia Reduta Restauracja Wolf, Klub Sportowy Proch Pionki oraz Elektromechanika Michał Rogowski, a także Piekarnia Kosiek. Impreza jest objęta patronatem medialnym przez naszą redakcję.

A tutaj mały skrót:

  • 15:00 – rozgrzewka,
  • 15:30 – kąpiel główna,
  • 16:00 – pokaz taneczny Grupy Roztańczeni,
  • 16:30-20 – wspólna zabawa przy ognisku i nie tylko.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content