11.2 C
Pionki
poniedziałek, 26 lutego, 2024

[ZDJĘCIA] Ulica dr Marii Garszwo w Pionkach doczeka się remontu? Trwa przetarg na jego wykonanie

Popularne

Ulica dr Marii Garszwo w Pionkach zostanie odnowiona. Urząd miasta ogłosił przetarg na wykonanie prac w systemie zaprojektuj i wybuduj.

Wykonawcy, którzy zechcą podjąć się modernizacji tejże ulicy mogą składać swoje oferty do 25 marca do godziny 10. Następnie Urząd Miasta w Pionkach wyłoni najkorzystniejszą ofertę, o ile nadesłane propozycje zmieszczą się w planowanym budżecie.

Zadaniem przyszłego wykonawcy byłoby zaprojektowanie, a następnie wykonanie robót drogowych na ulicy dr Marii Garszwo. Odcinek wskazany do modernizacji prowadzi do granicy miasta i gminy Pionki i został podzielony na dwa etapy. Pierwszy obejmuje remont drogi za ostatni – trzeci zjazd do oczyszczalni ścieków. Tam planowo miałaby zostać położone nowa jezdnia oraz pobocza.

Drugi etap obejmowałby przebudowę drogi od trzeciego zjazdu prowadzącego do oczyszczalni, aż do granicy Pionek z gminą Pionki. Planowane jest tam poszerzenie jezdni oraz wykonanie nakładki asfaltowej na całej szerokości wraz z wykonaniem poboczy. Łącznie, zmodernizowany ma zostać około 2-kilometrowy odcinek drogi.  Okres realizacji zamówienia ustanowiono na czas 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.

 

Czytaj więcej

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content