22.3 C
Pionki
czwartek, 18 lipca, 2024
spot_img

Turniej FIFA 22 w Pionkach. Rozgrywki odbędą się w legendarnym Barze Plastek. Stawką jest Puchar Prezesa KS Proch Pionki

Popularne

spot_img

W najbliższą sobotę, 12 lutego wielbicieli piłki nożnej i gry FIFA czekają wielkie emocje. Przed nami Turniej FIFA 22 w legendarnym pionkowskim Barze Plastek. 16 zawodników rozegra zawody o Puchar Prezesa KS Proch Pionki.

Stawką Puchar Prezesa KS Proch Pionki

E-sport jest prężnie rozwijającą się dyscypliną sportową w naszym kraju, a gra FIFA jedną z najpopularniejszych gier sportowych na świecie, która przyciąga rzeszę kibiców przed telewizory, zarówno jako graczy, ale także jako kibiców obserwujących zmagania najlepszych zawodników w kraju i za granicą. Udział w wydarzeniu jest odpłatny i wynosi 20 zł od uczestnika. Zawodnicy będą rywalizować na konsoli XBOX ONE, a stawką ich zmagań będzie Puchar Prezesa KS Proch Pionki. Miejscem rywalizacji będzie Bar Plastek, mieszczący się przy ulicy Zwycięstwa 29.

Jak dołączyć do turnieju?

O możliwości zagrania decyduje kolejność zapisów. Już dziś o godzinie 20:00 uruchomi się formularz, gdzie będzie można zgłosić chęć uczestniczenia. Cały regulamin zawodów jak i wyżej wspomniany formularz zgłoszeniowy można znaleźć w opisie wydarzenia na Facebooku. Udział w turnieju mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie. Link do wydarzenia dostępny jest TUTAJ (wystarczy kliknąć).

Każdy z uczestników uzyska telefonicznie wiadomość tekstową o potwierdzeniu jego udziału. Maksymalna liczba zawodników to 16. Kwota wpisowa wynosi 20 zł. Wpisowe należy uregulować do środy (09.02.2022 r.) godziny 20:00 w Bar Plastek, ul. Zwycięstwa 29. Brak opłacenia wpisowego uniemożliwia uczestniczenie w Turnieju.

Turniej rozpocznie się w sobotę, 12 lutego o godzinie 16. – Zapraszam wszystkich do sportowej rywalizacji w duchu fair play. Mile widziani będą również kibice, którzy razem z zawodnikami będą emocjonować się sobotnimi zmaganiami. Turniej rozpoczynamy w najbliższą, sobotę, 12 lutego o godzinie 16. Ze względu na sprzedaż alkoholu w lokalu, turniej skierowany jest do osób pełnoletnich. Wstępne zainteresowanie uczestników jest całkiem spore, a ja mam nadzieję, że po zakończeniu zawodów będzie ono jeszcze większe i wtedy będę mógł pomyśleć o organizacji takich turniejów cyklicznie. Dziękuję bardzo wszystkim partnerom i sponsorom tego wydarzenia – mówi pomysłodawca i organizator turnieju Michał Plaskiewcz.

Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z: KS Proch Pionki, Pizzeria Olivia, Kajaki Tęcza, Firma Usługowa Cybulski Jakub, 4English. Patronat medialny nad tym wydarzeniem sprawuje redakcja Pionki24.

Atrakcyjne nagrody

Za udział w turnieju przewidziane są nagrody:

  1. miejsce – 100 zł, Puchar Prezesa KS Proch Pionki, szalik KS Proch Pionki, voucher na 3 pizze w Pizzeria Olivia, voucher na spływ kajakowy z Kajaki Tecza, słownik ufundowany przez 4English, gadżety piwne od Baru Plastek.
  2. miejsce – 70 zł, nagroda specjalna od Firmy Usługowej Cybulski Jakub, szalik KS Proch Pionki, voucher na 2 pizze w Pizzeria Olivia, voucher na spływ kajakowy z Kajaki Tęcza, słownik ufundowany przez 4English, gadżety piwne od Baru Plastek.
  3. miejsce – 50 zł, szalik KS Proch Pionki, voucher na darmową pizze w Pizzeria Olivia, voucher na spływ kajakowy z Kajaki Tęcza, gadżety piwne od Baru Plastek.

Nagroda specjalna od Prezesa KS Proch Pionki dla zawodnika, który strzeli najwięcej bramek podczas Turnieju.

Więcej informacji znajdziecie także na Facebooku Baru Plastek, który dostępny jest TUTAJ (wystarczy kliknąć).

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content