10 C
Pionki
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Strażacy z OSP w Suchej zbierają na… pralkę. Radny Piotr Krakowiak zachęca do włączenia się do zbiórki

Popularne

Zbiórka utworzona przez strażaków z OSP Sucha z terenu gminy Pionki ma na celu wesprzeć ich w zakupie pralko-suszarki, urządzenia, które pozwoli im regularnie prać bojowe mundury, w których jeżdżą na akcje.

Jak wszyscy dobrze wiemy, strażacy ochotnicy niosą pomoc z ogromnym oddaniem, a często z narażeniem własnego życia. Druhowie z  OSP codziennie walczą z pożarami i innymi miejscowymi zagrożeniami. Na miejsca wypadku przyjeżdżają natychmiast, udzielają rannym pierwszej pomocy. Musimy pamiętać, że to właśnie dzięki gotowości do działania, ale też właśnie odpowiedniemu wyposażeniu codziennie ratują ludzkie życie. Strażacy z OSP Sucha utworzyli zbiórkę, w której proszą o wsparcie przy zakupie pralko-suszarki oraz odpowiednich środków piorących.

Do zbiórki zachęca między innymi radny gminy Pionki Piotr Krakowiak. – W imieniu druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej proszę wszystkich ludzi dobrej woli i wielkiego serca o wsparcie zbiórki dzięki której ochotnicy będą mogli kupić pralko-suszarkę w trosce o zdrowie swoje i swoich bliskich. Sprzęt ten pozwoli im zadbać o ich umundurowanie i wydłuży jego żywotność. Jest to ich podstawowy środek ochrony osobistej podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Każda złotówka ma ogromne znaczenie. Jesteśmy praktycznie w połowie celu. Wiem, że dzięki Wam ludzie dbający o nasze bezpieczeństwo sami będą mogli czuć się bezpieczniej wykonując swoją służbę, a okazane przez Was dobro wróci ze zdwojoną siłą! – mówi radny.

Link do zbiórki (wystarczy w niego kliknąć) – Pomoc dla OSP Sucha – OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W SUCHEJ | Pomagam.pl

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content