24.5 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

„Trzech Tenorów” na Dzień Kobiet w Garbatce-Letnisko

Popularne

spot_img

Wyjątkowy Dzień Kobiet w Garbatce-Letnisko jeszcze nie było. Dla wszystkim Pań były kwiaty, życzenia oraz muzyczna niespodzianka w wykonaniu Trzech Tenorów.

Dzień Kobiet w Garbatce-Letnisko był niezapomnianym wydarzeniem, które upłynęło pod znakiem pięknej muzyki i wspaniałej atmosfery. Tegoroczne obchody tego wyjątkowego dnia zostały uświetnione występem Trzech Tenorów, którzy zachwycili publiczność swoimi głosami i talentem.

Wśród kwiatów, uśmiechów i ciepłych życzeń, panie miały okazję delektować się nie tylko muzyką, ale także momentem uwielbienia ich piękna i roli, jaką odgrywają w społeczeństwie. To był wieczór pełen wzruszeń, radości i uznania dla wszystkich kobiet, które wnosiły swoją niezastąpioną energię do życia społeczności Garbatki-Letnisko.

Tegoroczne kobiece świętowanie w Garbatce-Letnisko odbyło się w środę, 8 marca w Gminnej Hali Sportowej. W wydarzeniu wzięło udział liczne grono mieszkanek gminy, ale nie zabrakło też i reprezentantów płci przeciwnej.

W imieniu panów życzenia wszystkim kobietom złożył przewodniczący Rady Gminy Garbatka-Letnisko Włodzimierz Mazur, który wraz z kolegami z rady wręczył wszystkim kobietom kwiaty.

Piątkowy wieczór rozpoczął wyjątkowy mini koncert uczennicy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Warszawie Małgorzaty Błazik. Małgorzata zaprezentowała swoje umiejętności gry na skrzypcach wykonując utwory Georga Philippa Telemanna, Niccola Paganiniego oraz Carlosa Gardela.

Piątkowy wieczór z okazji Dnia Kobiet w Garbatce Letnisko uświetnił występ artystów polskich i zagranicznych scen operowych „Trzech Tenorów” – Jakuba Pawlika, Rafała Tomkiewicza oraz Piotra Kaliny.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content