15.6 C
Pionki
sobota, 25 maja, 2024
spot_img

Gala Przebojów Retro: Wyjątkowy Koncert z Okazji Dnia Kobiet w Pionkach

Popularne

spot_img

W niedzielę, 10 marca, mieszkanki Pionek zgromadziły się, aby uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet w wyjątkowy sposób. Miejski Ośrodek Kultury zorganizował uroczysty koncert, który miał za zadanie uhonorować wszystkie kobiety oraz dostarczyć im niezapomnianych emocji i przeżyć artystycznych.

Podczas tego wydarzenia, Panie miały niepowtarzalną okazję delektować się wyjątkowym repertuarem, którym artystycznie zaszczycili ich Joanna Nawrot, Piotr Maciejowski oraz Jakub Milewski, a akompaniował im utalentowany pianista, Paweł Zawada.

Występowali oni z utworami takich legend jak Jan Kiepura, Mieczysław Fogg, Eugeniusz Bodo czy Frank Sinatra, a także z repertuarem Kabaretu Starszych Panów i wielu innych.

Nie mogło zabraknąć również oficjalnych słów skierowanych do wszystkich kobiet, które zostały przekazane przez burmistrza Pionek, Roberta Kowalczyka. Jego serdeczne życzenia oraz wyrazy uznania dla wszystkich pań stanowiły dodatkowy akcent tego wyjątkowego wieczoru.

– Dobry wieczór Państwu, a szczególnie witam wszystkie Panie, bo to właśnie Dzień Kobiet sprowadza nas dzisiaj do starego kasyna, po to, żebyśmy mogli uczcić to już stare święto.[…] Dziękujemy Wam, za to, ze jesteście. Dziękujemy Wam za waszą mądrość, wyrozumiałość, serce, za to, ze wspieracie nas, za to, że jak trzeba to uszczypniecie, a jak trzeba to przytulicie. Za to Serdecznie Wam dziękujemy. – mówił burmistrz Robert Kowalczyk

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content