9.5 C
Pionki
wtorek, 16 kwietnia, 2024

„Teatralne podróże”. Kozienicki Dom Kultury organizuje wyjazd do Studio Buffo

Popularne

Przed nami kolejny wyjazd z cyklu „Teatralne podróże”. Tym razem Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zabierze widzów do Teatru Studio Buffo w Warszawie, gdzie zobaczą spektakl pt. „Mistrz i Małgorzata”. Wyjazd zaplanowano na piątek, 5 maja, na godz. 16.00. Zapisy ruszają 18 marca.

– „Mistrz i Małgorzata” to sztuka stworzona według powieści Michaiła Bułhakowa. Od wielu lat ten tekst uznawany jest za fenomen światowej literatury i za jedną z najważniejszych powieści XX wieku, chociaż droga do jej publikacji nie była łatwa. Książka powstawała przez kilkanaście lat, a na wydanie musiała czekać kolejnych kilkadziesiąt – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Teraz widzowie będą mogli przekonać się jak ten tekst wypada na deskach teatru i to w wydaniu musicalowym. Co więcej, wyjazd odbędzie się tuż po premierze przedstawienia.

– Premiera spektaklu zaplanowana jest na 29 kwietnia, a nasz wyjazd organizujemy tydzień później, bo już 5 maja. Nasi widzowie będą mieli zatem okazję do ocenienia jej na świeżo i skonfrontowania swoich opinii z recenzentami – dodaje Elwira Kozłowska.

Ruszają zapisy

Wyjazd odbędzie się w piątek 5 maja, o godz. 16.00. Tradycyjnie miejscem zbiórki będzie zatoka autobusowa przy ul. Legionów, na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”. Cena wyjazdu to 150 zł. Posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Zapisy przyjmowane będą od soboty, 18 marca, od godz. 10.00 w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury. Wpłat należy dokonywać do 26 marca w kasach KDK. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły w punkcie informacji KDK lub pod numerami telefonów 48 611 07 50 i 731 877 337 oraz adresem e-mail: pit@dkkozienice.pl. Opiekunami wyjazdu są Marlena Zielińska i Ewa Pytka.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content