17.4 C
Pionki
czwartek, 23 maja, 2024
spot_img

REGION. To był wyjątkowy wieczór dla wszystkich miłośników teatru i dobrej gry aktorskiej. Widzowie zobaczyli komedię pt. „Prezent urodzinowy”.

Popularne

spot_img

To był prawdziwy prezent dla wszystkich miłośników teatru i dobrej gry aktorskiej. W czwartkowy wieczór, 16 marca, w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka wystąpili artyści z warszawskiego Teatru Capitol. Zgromadzeni w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego widzowie zobaczyli komedię pt. „Prezent urodzinowy”.

„Prezent urodzinowy” to znakomita farsa z zaskakującymi zwrotami akcji, w reżyserii Jerzego Bończaka. Akcja sztuki toczy się w londyńskim hotelu, w dwóch apartamentach, pomiędzy którymi znajdują się drzwi, umożliwiające swobodne przechodzenie z jednego pomieszczenia do drugiego. Właśnie pozostające cały czas otwarte drzwi, dzielące scenę i akcję na pół, stają się – paradoksalnie – kluczem do matrymonialnego zamieszania, które jest przezabawne.
fot.KDK

Widzowie byli świadkami kapitalnego widowiska. To była komedia omyłek w najlepszym wydaniu i we wspaniałej obsadzie. Dla kozienickiej publiczności tego wieczoru wystąpili: Katarzyna Skrzynecka (Liz), Katarzyna Ptasińska (Kate), Rafał Cieszyński (Tony), Radosław Pazura (Bob) oraz Waldemar Obłoza (Dick). Świetnej grze aktorskiej towarzyszyła kapitalna, bardzo rozbudowana scenografia, która odmieniła scenę sali koncertowo-kinowej nie do poznania.

Fot. KDK
Nic dziwnego, że spektakl spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, a bilety wyprzedały się do ostatniego miejsca. Po blisko dwóch godzinach nietuzinkowej i uroczej sztuki, kozieniccy widzowie nagrodzili aktorów owacjami na stojąco.
Organizatorem wydarzenia był Teatr Capitol.
źródło: KDK Kozienice

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content