20.2 C
Pionki
piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

PSM uruchomiła stronę dla lokatorów i profil w mediach społecznościowych. Są pierwsze informacje i dementi

Popularne

spot_img

Pionkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa doczekała się własnej witryny www. Zgodnie z zapowiedzią nowego prezesa Romana Poterały, jej powstanie ma pozwolić na szeroką informację i komunikację z lokatorami. Od kilku działa również profil w mediach społecznościowych. Są pierwsze komunikaty.

Jedną z pierwszych decyzji, ale i cel jaki miał zostać zrealizowany przez nowego prezesa Pionkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej była zapowiedź powstania oficjalnych kanałów komunikacji z lokatorami. Powstała nowa witryna www oraz profil w mediach społecznościowych.

– Z pewnością w spółdzielni jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, od bardzo takich prostych, które nie wymagają jakiś nakładów finansowych typu otwarcie na lokatorów spółdzielni, stworzenie strony internetowej, możliwość komunikacji i przedstawienia swoich wniosków – mówił chwilę po objęciu funkcji prezesa PSM Roman Poterała.

Nowa strona już działa i zawiera obecnie podstawowe informacje o PSM. Witryna została uzupełniona o najważniejsze informacje dotyczące spółdzielni takie jak: statut PSM, regulamin działania Rady Nadzorczej, regulamin rozliczania kosztów dostaw ciepła, świadczenia usług telewizji kablowej czy używania lokali i porządku domowego. Strona zawiera również niezbędne informacje dotyczące numerów telefonów służących do zgłaszania awarii.

Jedną z pierwszych informacji zamieszczonych w dziale „Aktualności” mieszkańcy zasobów PSM to apel dotyczący oszczędnego gospodarowania ciepłem, planach zmiany Statutu i Regulaminu tworzenia i wykorzystywania Funduszu Remontowego oraz zamiarach zmierzenia się z termomodernizacją 2 budynków, które stanowią pojedyncze i odrębne nieruchomości.  

Nowy profil w mediach społecznościowych

Równolegle z powstaniem nowej witryny www spółdzielni został uruchomiony profil w mediach społecznościowych. Pierwsze wpisy opublikowane w nim mogą świadczyć o tym, że będzie to jeden z kanałów komunikacji z lokatorami, który będzie służył do publikacji ogłoszeń, komunikatów, ważnych informacji i jak można łatwo zauważyć, posłuży do umieszczania „dementi”.  Treść pierwszego z nich publikujemy poniżej.

– „Jesteśmy po kolejnym posiedzeniu Rady Nadzorczej. Wbrew fałszywym opiniom rozpowszechnianym na pewnym destrukcyjnym i mało obiektywnym pionkowskim profilu nie było głosowań nad ŻADNYMI premiami dla Zarządu PSM. APELUJEMY ABY NIE DAĆ SIĘ ZMANIPULOWAĆ! Mają Państwo pytania – zapraszamy do spółdzielni. Rada Nadzorcza ustaliła natomiast kolejny dyżur swojego członka do kontaktu z ewentualnymi lokatorami, który będzie miał miejsce 08.01.2024r od godz. 14.00.”

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content