24.5 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

Ogólnopolski program badań profilaktycznych „NIE nowotworom u dzieci”. Fundacja Ronalda McDonalda zaprasza na bezpłatne badania

Popularne

spot_img

Fundacja Ronalda McDonalda, Burmistrz Miasta Pionki Pan Robert Kowalczyk oraz Stowarzyszenia Motocyklowego Pionki zapraszają 4 maja 2024 roku na profilaktyczne, bezpłatne badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat, zamieszkałe w Pionkach.

W ramach Ogólnopolskiego Programu Badań Profilaktycznych „NIE nowotworom u dzieci” wykonywane są bezbolesne i bezpieczne badania. Czas potrzebny na badanie to około 15-18 minut. Po ich zakończeniu rodzice otrzymują wynik oraz w razie konieczności porady lekarskie.

Zapisy
Udział w badaniach bez rejestracji nie jest możliwy. Zapisy prowadzone będą telefoniczne 601330675 w dniach 11 i 12 kwietnia 2024 r. w godzinach 9.00 do 15.00 Liczba miejsc jest ograniczona.

Miejsce badań
Lekarz będzie przyjmować w Ambulansie Fundacji, który stanie przy Ogródku Jordanowskim Pionki ul. Leśna, 26-670 Pionki. W czasie badań na pokładzie Ambulansu obecni będą Wolontariusze Fundacji.

W czasie badań USG dzieci będzie prowadzona rejestracja potencjalnych dawców szpiku przez Fundację DKMS. Zapraszamy na „Dzień Dawcy Szpiku z Fundacją Ronalda McDonalda”.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content