9.5 C
Pionki
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Najbardziej kulturalny prezent w mieście. Kozienicki Dom Kultury wprowadza do sprzedaży karty upominkowe

Popularne

To może być idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają pomysłu na trafiony prezent dla swoich bliskich. Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka uruchamia sprzedaż „Kart upominkowych KDK”, za pomocą których można nabyć bilety na wybrane przez siebie wydarzenia kulturalne, a także zakupić dostępne na miejscu np. publikacje czy pocztówki. Sprawdzamy szczegóły dotyczące nowej oferty.

Nowa oferta Kozienickiego Domu Kultury zostanie uruchomiona z dniem 8 listopada.

– Jest to nasz kolejny ukłon w stronę osób, które regularnie korzystają z oferty kulturalnej, jaką przygotowujemy dla mieszkańców. Od pewnego czasu otrzymywaliśmy zapytania dotyczące możliwości zakupu voucherów czy bonów prezentowych, dlatego też przygotowaliśmy i wprowadzamy do sprzedaży „Karty upominkowe KDK” – wyjaśnia Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Jak to działa?

„Karty upominkowe KDK” można nabyć wyłącznie w kasach KDK, w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach. Te dostępne są w trzech wariantach cenowych: 100 zł, 200 zł, 300 zł i są to karty wielokrotnego użytku. Niewykorzystana kwota nie przepada i pozostaje do dyspozycji właściciela do końca ważności karty (6 miesięcy od dnia sprzedaży). W razie potrzeby wystarczy dopłacić różnicę przy okazji zakupu towaru. A co można kupić przy pomocy „Karty upominkowej KDK”?

– Przy pomocy karty można nabyć bilety: na wydarzenia realizowane w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”, na spektakle z cyklu „Poranki teatralne dla dzieci” czy na wyjazdy z cyklu „Teatralne podróże”. Kartą zapłacimy również za produkty dostępne u nas w sprzedaży, takie jak: magnesy, mapy, książki czy pocztówki – wylicza Elwira Kozłowska.

Trzeba podkreślić, że „Karty upominkowe KDK” nie obejmują oferty Kina KDK oraz wydarzeń kinowych. Kozienickie kino prowadzi sprzedaż własnych voucherów, zgodnie z cennikiem dostępnym na www.kinokozienice.pl.

Pomysł na prezent

– W naszej ocenie „Karty upominkowe KDK” to interesujący pomysł na prezent dla najbliższych i właśnie z tą myślą uruchamiamy ich sprzedaż. To posiadacz karty sam zdecyduje na co przeznaczy środki, nie ma więc mowy o nietrafionym podarunku. Zbliża się okres świąteczny, warto więc rozważyć nasze karty pod kątem listy prezentów. My ze swojej strony dołożymy starań, aby obdarowana osoba miło spędziła czas w Kozienickim Domu Kultury – dodaje Elwira Kozłowska.

Szczegółowe informacje dotyczące kart, w tym regulamin sprzedaży dostępne są na stronie www.dkkozienice.pl, w zakładce „Cenniki”.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content