21.7 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

MOK zaprasza na koncert z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego w wykonaniu Warszawskiej Opery Kameralnej

Popularne

spot_img

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na koncert z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego w wykonaniu Warszawskiej Opery Kameralnej, który odbędzie się 9 października 2023 roku o godz. 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach, ul. Radomska 1.

Zespół SOPRANISSIMO to trzy śpiewaczki operowe, z których każda ma w swoim dorobku artystycznym znaczące sukcesy, zarówno na scenach polskich, jak i zagranicznych. Wspólnie postanowiły wykorzystać własny talent, pracowitość oraz umiejętności i połączyć je w niezwykły, muzyczny koktajl urody, wspólnej pasji i harmonii. Wystąpiły już na wielu polskich scenach podczas różnych festiwali muzycznych, a także na deskach estrad i teatrów operowych m.in.: Teatru Wielkiego w Poznaniu, w Operze Bałtyckiej w Gdańsku, Filharmonii Baltica w Słupsku, Filharmonii Częstochowskiej, Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego, Płockiej Orkiestry Symfonicznej, Krynickiej Orkiestry Zdrojowej i wielu innych.
Agnieszka Adamczak, Joanna Horodko i Agnieszka Sokolnicka z towarzyszeniem zespołu wystąpią dla państwa w repertuarze musicalowo-filmowym, znanym i ukochanym przez publiczność na całym świecie. W programie koncertu m,in. Moon River, Dancing Queen, Nella Fantasia.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach, ul. Radomska 1

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content