18.1 C
Pionki
piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

Kozienicki Dom Kultury daje „Alibi od zaraz”

Popularne

spot_img

„Alibi od zaraz” to spektakl komediowy w reżyserii Marcina Sławińskiego. Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na sztukę w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”, 17 października, o godz. 19.00. Bilety już w sprzedaży.

„Alibi od zaraz” to spektakl, którego autorem jest francuski aktor, komik i reżyser Jean Poiret. Za polski przekład sztuki odpowiedzialna jest Irma Helt.

Autor „Alibi od zaraz” udowadnia, że przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności. Już 17 października w Kozienickim Domu Kultury przekonamy się, jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne dla żony. Zapraszam do wspólnego oglądania – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Polska premiera spektaklu miała miejsce jesienią 2017 roku. Za kostiumy odpowiedzialna jest Agnieszka Kaczyńska-Jankiewicz, a za scenografię Dorota Banasik. W postaci tej sztuki wcielają się: Aleksandra Szwed, Aleksandra Grzelak, Wojciech Wysocki, Anna Korcz, Katarzyna Skrzynecka, Sławomira Łozińska, Małgorzata Potocka, Stanisław Banasiuk, Marcin Troński, Mateusz Banasiuk, Marcel Borowiec, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Barbara Kurzaj. Obsada jest wymienna. W Kozienicach na scenie zobaczymy siedmioro z tych aktorów.

Rusza sprzedaż biletów

Spektakl „Alibi od zaraz” zaplanowano w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK” na 17 października o godz. 19.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 18 marca. Te będą dostępne, w cenie 119 zł w kasach KDK oraz on-line na  www.dkkozienice.pl zakładka „KUP BILET” i w serwisach internetowych: biletyna.pl, kupbilecik.pl, teatrcapitol.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Teatr Capitol.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content