15.6 C
Pionki
sobota, 25 maja, 2024
spot_img

Cudowna terapia w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

spot_img

„Cudowna terapia” to komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku. Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na ten terapeutyczny spektakl w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”, 10 października o godz. 18.00. Sprzedaż biletów rusza wkrótce.

„Cudowna terapia” to najnowsza inscenizacja komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera.

Zapraszamy na wspaniały spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie. Na naszej scenie wystąpią Małgorzata Lewińska, Dariusz Kordek i Artur Pontek – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

To wyreżyserowana przez Dariusza Taraszkiewicza sztuka opowiadająca historię doświadczonego małżeństwa. To wypalona i znudzona para, która kłóci się o drobiazgi. Bliscy decyzji o rozstaniu, postanawiają dać sobie ostatnią szansę i wybierają się do wybitnego psychoterapeuty.

W czasie spektaklu dowiemy się czy specjaliście uda się pomóc parze, czy może sam będzie potrzebował pomocy. Z pewnością nie zabraknie błyskotliwych dialogów i zabawnych sytuacji – dodaje Elwira Kozłowska.

Rusza sprzedaż biletów

Spektakl „Cudowna terapia” zaplanowano w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK” na 10 października na godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 19 marca. Te będą dostępne, w cenie od 100 zł w kasach KDK oraz on-line w serwisach internetowych: biletyna.pl, kupbilecik.pl i eBilet.pl.

Organizatorem jest ARTEX JACHIMOWICZ S.K.A., Agencja Artystyczna Artex.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content