31.4 C
Pionki
piątek, 12 lipca, 2024
spot_img

Zmieniamy się dla Was. Nowa witryna Pionki24.pl

Popularne

spot_img

Z mieszkańcami Pionek oraz całego powiatu jesteśmy już od 15 lat. Przez cały ten okres korzystaliśmy z dostoswanego do naszych potrzeb systemu CMS, który chcieliśmy już od jakiegoś czasu całkowicie zmienić.  Mamy nadzieję, że nowa wersja naszej witryny spodoba się i jeszcze chętniej spędzicie niejedną „kawę” czytając nasze informacje.

Od dziś, oddajemy do Państwa dyspozycji i testów nową bardziej przejrzystą i funkcjonalną witrynę, która została przystosowana również do działania w wersji mobilnej.  Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu a wszelkie problemy techniczne na etapie wdrożenia nam wybaczycie.

Ważna informacja. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, sugestie i informacje o problemach związanych z funkcjonowaniem nowej strony, o których mamy nadzieję będziecie nas informowali na bieżąco za pośrednictwem maila ( redakcja@pionki24.pl) lub strony na Facebook –  https://www.facebook.com/pionki24/

Niestety, ze względu na całkowitą zmianę systemu (serca portalu), Państwa konta przestały działać. Jeśli będziecie chcieli skomentować post, skorzystać z naszych usług, zakupów online i wielu innych funkcjonalności zachęcamy do rejestracji w portalu.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

 

Redaktor Naczelny Pionki24
Mariusz Grotkowski

Czytaj więcej

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content