22.1 C
Pionki
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

[ZDJĘCIA] Wyjątkowe „Gwiazdkowe Koło Fortuny” w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

spot_img
Nie spektakl, a koncert czekał na uczestników grudniowego spotkania z cyklu „Poranki teatralne dla dzieci”. W niedzielę, 3 grudnia, z okazji zbliżających się „Mikołajek”, młodzi widzowie zobaczyli wyjątkowe widowisko zatytułowane „Gwiazdkowe Koło Fortuny”.
Teatralne spotkania w okresie „Mikołajek” to wieloletnia tradycja w Kozienickim Domu Kultury. Każdego roku w tym czasie organizujemy przedstawienia, które wprowadzają najmłodszych widzów w świąteczny klimat. W tym roku zmieniliśmy nieco formułę i zaprosiliśmy maluchy na wyjątkowy koncert Lady Famy.
Show Mikołajkowe Lady Famy to uczta dla kochających świąteczny klimat dzieci i dorosłych! Magiczna podróż do wypełnionej prezentami krainy była doskonałą okazją do wspólnej zabawy z kolorowymi rekwizytami, energicznego tańca i śpiewania melodyjnych piosenek – hitów Lady Famy.
W trakcie koncertu dzieci spotkały wiernych towarzyszy Lady Famy – Kucyka Billiego i Kotka Gapcia. Przy okazji takiego wydarzenia nie mogło zabraknąć też wizyty Świętego Mikołaja. Swój czas na scenie mieli także najmłodsi i ich rodzice, bo show miało interaktywny charakter. Uroku całej zabawie dodały efekty w postaci deszczu tęczowych baniek mydlanych, gradu kolorowych cukierków i serpentyn oraz kurtyn białego czy śniegowego puchu. Zabawa była przednia, a maluchy wręcz wniebowzięte. Chętnie bawiły się z artystami, śpiewały i tańczyły, za co otrzymały słodkie upominki.
Sam występ miał też walory edukacyjne, bo w trakcie koncertu poruszono kwestie związane z ekologią, zdrowym stylem życia i bezpieczeństwem. Jak zawsze w przypadku „Poranków teatralnych dla dzieci”, dbamy o to, by bawić i uczyć jednocześnie. Nie zabrakło też słodkich upominków od organizatorów. W tym roku młodzi widzowie otrzymali wyjątkowe pierniki, zdobione wzorem przedstawiającym siedzibę Kozienickiego Domu Kultury.
Organizatorami koncertu były Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego wydarzenia.
źródło: Kozienicki Dom Kultury/ fot. Julia Grotkowska

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content