9.5 C
Pionki
wtorek, 16 kwietnia, 2024

[ZDJĘCIA] Region. Stefano Terrazzino wystąpił w Kozienickim Domu Kultury. To był wyjątkowy „Dzień Zakochanych”

Popularne

Popularny tancerz, aktor i wokalista Stefano Terrazzino wystąpił w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka z wyjątkowym muzyczno-tanecznym show. Koncert z okazji „Dnia Zakochanych” rozpoczął się w czwartek, 10 lutego, o godzinie 18.

To był niepowtarzalny i wyjątkowy ponad 70 minutowy muzyczno-taneczny wieczór ze Stefano Terrazzino, który z całą pewnością stał się niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich zakochanych. Kozienicki Dom Kultury zaprosił wszystkich do wysłuchana niezapomnianych włoskich przebojów, przeżycia fantastycznych pełnych pozytywnych muzycznych wibracji emocji.

Koncerty z okazji „Dnia Zakochanych” to już tradycja w Kozienickim Dom Kultury. Udział w takim wydarzeniu to bez wątpienia ciekawy sposób na uczczenie święta zakochanych.

Gości powitała dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska. – Tak się składa, że spotykamy się dzień po Dniu Zakochanych. Tak jak powiedziałam Dzień Zakochanych staramy się organizować co roku, i co roku jest to koncert, bo przyznają państwo, że nic tak romantycznie nie wprowadza w nastrój jak muzyka. 

Stefano Terrazzino to włoski tancerz, aktor i wokalista. Od 2005 roku mieszka i pracuje w Polsce. Popularność zyskał dzięki programowi „Taniec z Gwiazdami”, w którym to kilkakrotnie stawał na podium, w tym czterokrotnie na miejscu pierwszym z Kingą Rusin, Agatą Kuleszą, Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz. W polskiej edycji tego programu wziął udział aż dziewięć razy, a w niemieckiej trzy razy.

Poza tańcem jego pasją jest również aktorstwo. Występował w wielu polskich serialach oraz na deskach teatrów. Od 2016 roku na stałe odgrywa jedną z głównych ról w spektaklu „Kochanie na kredyt” w reżyserii Olafa Lubaszenko.

Stefano Terrazzino pasjonuje się muzyką. Talentem wokalnym i aktorskim zachwycił jury i publiczność programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w Polsacie, zdobywając pierwsze miejsce w III edycji. Chcąc dzielić się radością płynącą z muzyki i zbliżyć polską publiczność do kultury włoskiej, zaprosił do Polski swoich kolegów z Sycylii, z którymi od kilku miesięcy koncertuje po Polsce.

Podczas koncertu publiczność usłyszała m.in.: Volare, Azzuro, Mambo Italiano, Oblivion, Sara Perche Ti Amo i in. Przeboje te są znane i lubiane zarówno przez młodszą, jak i starszą publiczność.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content