7,4 C
Pionki
sobota, 1 kwietnia, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[ZDJĘCIA] Przedszkole nr 1 w Pionkach ma nową dyrektor. Stanowisko obejmie Elżbieta Głuszek

Popularne

We wtorek, 28 kwietnia, w Urzędzie Miasta Pionki odbyło się uroczyste wręczenie aktu powierzenia Elżbiecie Głuszek stanowiska dyrektora Przedszkola nr 1 w Pionkach.

Podczas uroczystości mianowania byli obecni, dotychczasowa dyrektor przedszkola Genowefa Czerwiec, nowa dyrektor Elżbieta Głuszek, burmistrz Robert Kowalczyk, wiceburmistrz Kamila Kaczorowska, skarbnik Beata Pietrus oraz kierownik Wydziału Edukacji Magdalena Mucha. Burmistrz osobiście złożył gratulacje i życzenia powodzenia na nowym odcinku zawodowym, tym samym wręczając akt powierzenia stanowiska dyrektora Przedszkola nr 1 w Pionkach, które mieści się przy ulicy Żeromskiego.              

Dyrektor Elżbieta Głuszek to kandydatka wyłoniona w drodze postepowania konkursowego, które miało miejsce 22 kwietnia. Zgodnie z przepisami prawa swoje stanowisko będzie pełnić przez okres 5 lat, a rozpocznie już we wrześniu tego roku.

Kilka słów o nowej dyrektor

Elżbieta Głuszek od 2018 roku pełni funkcję wicedyrektora w Przedszkolu nr 1 w Pionkach. W poprzednich latach pracowała jako nauczyciel wychowania przedszkolnego i języka angielskiego. Jako wieloletni pedagog jest otwarta na zmiany i potrzeby dzieci, rodziców i nauczycieli.

Zapytaliśmy Elżbietę Głuszek o to jak wyobraża sobie kadencję dyrektora. To na pewno będzie  czas  nowych wyzwań ale  jako człowiek kreatywny i twórczy jestem na nie gotowa. Jestem osobą , która preferuje dialog i kompromis jako metody komunikacji. Bardzo ważna jest dla  mnie owocna współpraca dla dobra dzieci, ich rodziców i wszystkich pracowników. Przepis na sukces wydaje się prosty: podtrzymywać istniejący w przedszkolu sprzyjający rozwojowi  klimat , kształtować atmosferę stymulującą innowacyjne postawy nauczycieli, efektywnie współpracować z rodzicami, władzami samorządowymi  i oświatowymi. Wszystkie moje działania będą miały na celu  wzmacnianie obrazu Jedyneczki jako przedszkola nowoczesnego, otwartego i przyjaznego – mówiła dyrektor Elżbieta Głuszek.

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content