-1,1 C
Pionki
wtorek, 7 lutego, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Elektrownia zaprasza na wykład Anny Szary

Popularne

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu zaprasza na wykład pt. „Sztuka kolekcjonowania” Anny Szary w piątek, 6 maja, o godzinie 18.

Spotkanie będzie okazją do zebrania wiedzy na temat rynku sztuki w Polsce, który od kilku lat bardzo prężnie się rozwija. Prześledzimy jego dynamikę oraz najnowsze trendy, takie jak NFT (sztuka cyfrowa). Poznamy również najciekawsze kolekcje w Polsce i na świecie, najistotniejsze domy aukcyjne oraz rekordy i ciekawostki spod aukcyjnych młotków.

Anna Szary – historyczka sztuki, edukatorka, kuratorka wystaw, autorka tekstów o sztuce, projektów partycypacyjnych, specjalistka w zaczynaniu od nowa i wprowadzaniu zmian. Doświadczenie zbierała w różnych instytucjach kultury (Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku, Galeria Labirynt w Lublinie, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, Muzeum Warszawy) Obecnie związana jest z domem aukcyjnym Desa Unicum, gdzie przygotowuje aukcje sztuki współczesnej.

Kolejne spotkanie z osobami ze świata kultury odbędzie się 2 czerwca. Gościem Elektrowni będzie architekt Jakub Szczęsny, autor projektu Domu Kereta, czyli najwęższego domu na świecie.

Na wykład obowiązuje bilet specjalny w cenie 1 zł.

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content