24.5 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

Wszystkie ręce na pokład! Już za chwilę po raz 32. zagra jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!

Popularne

spot_img
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.
28 stycznia, już po raz 32. w Polsce i na świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Również w Pionkach na ulice miasta wyjdą wolontariusze z charakterystycznymi puszkami, a w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się teatrzyk dla dzieci, występy, licytacje i koncerty.
Pionkowskie Morsy i Sportowcy zapraszają na wspólny 4 kilometrowy spacer przy Stawie Górnym w Pionkach, który zakończy się wspólnym wejściem do wody. Start wydarzenia zaplanowany został na godz. 12.00
O godz. 16:00 rozpocznie się finał tegorocznej edycji WOŚP, który wystartuje w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach, ul. Radomska 1 i rozpocznie się teatrzykiem dla dzieci.
Wystąpi przed Państwem również Orkiestra Dęta – Boni Angeli istniejąca już od 15 lat. Jest młodzieżowym zespołem muzyków z Jedlni i okolicznych miejscowości Gminy Pionki. Jej istnienie to alternatywa możliwości realizacji swoich pasji dla dzieci i młodzieży interesujących się muzyką. Obecnie działa pod batutą pana Tomasza Chwalińskiego.
Ponadto przygotowany został blok taneczny, w którym wystąpi Klub Tańca MOK Pionki, Sekcja hip hop MOK Pionki oraz #Roztańczone oraz zumbiary Magdy Madej.
Wisienką na torcie koncertowego WOŚPu będzie występ Zespołu RockcoverS. Jest to Radomski zespół wykonujący półakustycznie utwory z pogranicza polskiej i światowej stylistyki rock/pop. Zespół powstał niemal dwa lata temu po zaproszeniu do współpracy obecnej wokalistki Ewy. Sami gitarzyści Krzysztof oraz Sylwester poznali się wiele lat temu i współpracowali ze sobą w kilkuletnich projektach.
W trakcie trwania finału w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach będzie można zakupić pyszne ciasta w kawiarence WOŚP, jak również spróbować swojego szczęścia w zabawie fantowej. Przy stoisku Miejskiego Biblioteki Publicznej w Pionkach odbywać się będą warsztaty plastyczne dla dzieci.
Jak każdego roku Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach wspiera Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – uruchomiliśmy więc po raz kolejny eSkarbonkę: https://eskarbonka.wosp.org.pl/fakububaru
Serdecznie zapraszamy do wsparcia 32. Finału WOŚP.
 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content