18.1 C
Pionki
piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

W ferie nie będzie nudy. Kozienicki Dom Kultury ogłosił swoją ofertę

Popularne

spot_img

Powoli zbliżają się tegoroczne ferie zimowe. W województwie mazowieckim odbędą się one w dniach 15-28 stycznia. Jak co roku, na czas przerwy od szkoły, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka przygotował szereg interesujących zajęć. Zapisy na warsztaty ruszają 30 grudnia.

Najbliższe ferie odbywać się będą pod hasłem „Zima w mieście – ferie 2024 z KDK”. Z oferty tej będą mogły skorzystać dzieci i młodzież, w wieku 6-18 lat, z terenu Gminy Kozienice.

– Jak zawsze, nasi instruktorzy zadbali o to, by przygotować ciekawą ofertę zajęć i warsztatów. Tak, by każdy uczestnik mógł wybrać to, co go najbardziej interesuje. Chcemy, aby czas spędzony w Kozienickim Domu Kultury był dla naszych podopiecznych okazją nie tylko do poszerzania swoich zainteresowań, ale żeby była to również dobra zabawa – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

W tegorocznej ofercie znalazło się 15 różnego rodzaju warsztatów, dwa specjalne seanse kinowe oraz wycieczka autokarowa. Udział w warsztatach jest nieodpłatny, za wyjątkiem kina i wycieczki.

– W tegorocznej ofercie dominują zajęcia plastyczne i rękodzielnicze, ale są też warsztaty dziennikarskie czy zajęcia ruchowe z chustą Klanzy. Do tego przygotowaliśmy dwa seanse w ramach feryjnej akcji „Filmowe środy w Kinie KDK” oraz propozycję wyjazdu do Parku Legend w Nowej Słupi. Nad przebiegiem wszystkich zajęć będą czuwać profesjonalni instruktorzy – dodaje Elwira Kozłowska.

Pełny wykaz zajęć, wraz z opisem i terminami, znajduje się na stronie www.dkkozienice.pl, w zakładce poświęconej akcji. Tam też znajdziemy regulamin warsztatów.

Ruszają zapisy

Zapisy na zajęcia prowadzone będą od 30 grudnia (od godz. 10.00) do 7 stycznia (do godz. 20.00) poprzez stronę internetową „Strefa zajęć” (www.strefazajec.pl/company/DK-Kozienice-id793.html), a w przypadku, gdy limit miejsc nie zostanie wyczerpany, dalsze zapisy będą prowadzone do 14 stycznia w punkcie informacji KDK i pod nr tel. 48 611 07 50.

Liczba miejsc ograniczona. Każde dziecko może wziąć udział w maksymalnie dwóch warsztatach (limit nie dotyczy seansów i wycieczki). Pierwsze warsztaty już 15 stycznia.

Na zajęcia zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content