15.6 C
Pionki
sobota, 25 maja, 2024
spot_img

Trwają zapisy do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Gminę Miasto Pionki na rok szkolny 2024/2025

Popularne

spot_img

Trwa nabór do publicznych przedszkoli… Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko do przedszkola po raz pierwszy a także rodzice, którzy chcą zmienić dotychczasowe przedszkole dla swojego dziecka, będą mogli ubiegać się o przyjęcie dziecka do wybranego przedszkola na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji.

Rekrutacja rozpoczęła się 1 marca 2024 r. i wzorem lat ubiegłych prowadzona jest elektronicznie. Rejestracja elektroniczna umożliwia Państwu zaoszczędzenie czasu na poszukiwanie przedszkola dla swoich dzieci oraz usprawni gminie Miasto Pionki przeprowadzanie procesu rekrutacji do przedszkoli.

Została uruchomiona strona :  pionki.rekrutacje.edu.pl gdzie można zapoznać się z regulaminem rekrutacji, sprawdzić ofertę wszystkich publicznych przedszkoli znajdujących się w naszej gminie oraz dokonać zapisu dziecka do przedszkola.

Za pomocą tej strony będziecie Państwo mogli w domu przez Internet wybrać przedszkole – pierwszego, drugiego i trzeciego wyboru. We wszystkich przedszkolach gminy Miasto Pionki, będą obowiązywać w ramach rekrutacji takie same kryteria przyjęć określonych w regulaminie rekrutacji.

Rejestracja dzieci na rok szkolny 2024/2025 prowadzona będzie do 27 marca 2024 r. W późniejszym terminie zapisy będą możliwe w miarę wolnych miejsc. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z proponowanego rozwiązania jakim jest system elektronicznej rejestracji do przedszkoli.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości wszelkie informacje uzyskacie Państwo w przedszkolach, a także w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Pionki, tel. 516 275 822.

Przedszkole Nr 1 ul. Żeromskiego 8, tel.694 623 445

Przedszkole nr 2 „Lipowy Zakątek” w Pionkach ul. Aleje Lipowe 24 A, tel.48 312 14 80

Przedszkole nr 3 w Pionkach ul. Targowa 9, tel.48 387-24-12

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content