22.1 C
Pionki
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

Stand-up w Kozienickim Domu Kultury. Wystąpi Rafał Rutkowski

Popularne

spot_img

„Żarty dla mas” to tytuł programu stand-up comedy, z jakim w Kozienickim Domu Kultury wystąpi Rafał Rutkowski. Występ popularnego komika zaplanowano na czwartek, 24 października, na godz. 19.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.

– Śmiało można powiedzieć, że stand-up na dobre zagościł w Kozienickim Domu Kultury. W 2023 roku przetarliśmy szlaki pierwszymi występami i już szykujemy ofertę na przyszły rok. Ta zapowiada się interesująco, bo Rafał Rutkowski bez wątpienia jest jedną z ciekawszych postaci na scenie polskiego stand-upu – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Rafał Rutkowski to polski aktor i stand-uper. Na swoim koncie ma role w wielu filmach, serialach i produkcjach telewizyjnych, m.in. w „Szymon Majewski Show”. Związany jest również z teatrem i kabaretem. W ostatnich latach dał się poznać z najlepszej strony jako stand-uper.

– Komik w najnowszym programie opowiada o dwudziestu latach małżeństwa ze swoją „szwedzką żoną”. Żartuje ze starości i bycia mężczyzną po pięćdziesiątce; dzieli się spostrzeżeniami rodzica, którego dzieci wchodzą w dorosłość oraz zdradza, jak poderwać dziewczynę metodą „na samolot” – zapowiada Elwira Kozłowska.  

Rusza sprzedaż biletów

Występ odbędzie się w czwartek, 24 października 2024 r., o godz. 19.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Bilety już w sprzedaży, w cenie od 60 zł, w kasach KDK oraz na kupbilecik.pl.

Informacje i zamówienia grupowe u organizatora pod nr tel. 692-544-935. Organizatorem wydarzenia jest Piotr Kotarski SHIVOO.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content