22.3 C
Pionki
czwartek, 18 lipca, 2024
spot_img

Kosmici zawitają do Kozienickiego Domu Kultury. To będzie interesujący spektakl teatralny

Popularne

spot_img

„Kosmici” to tytuł komediodramatu, który zobaczymy w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Spektakl zaplanowano na czwartek, 18 kwietnia 2024 r., na godz. 19.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Bilety w sprzedaży od 29 listopada.

– Spektakl to komediodramat, opowiadający o męskiej przyjaźni w zabawnym, aczkolwiek w skłaniającym do refleksji wydaniu. To historia pełna komediowych zwrotów akcji, ale również zderzenie się bohaterów z ich problemami, niełatwą codziennością, męskim ego i oczywiście próbą zrozumienia świata kobiet – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Twórcy spektaklu stawiają szereg pytań. Czy wszystko co złe w życiu facetów to wina przysłowiowych bab? Czy Kobiety są z innej planety? A może to właśnie Panowie przybyli z dalekiej galaktyki? Jaki jest tak naprawdę męski „Kosmos”?

– Widzowie przekonają się jak poradzi sobie męska przyjaźń w obliczu problemów, zwłaszcza że w grę wchodzi kwestia romansu z żoną najlepszego przyjaciela. Co z tego wyniknie? Warto wybrać się do nas na spektakl i przekonać się osobiście – dodaje Elwira Kozłowska.

W spektaklu zamiennie występują: Maciej Radel / Kacper Kuszewski, Tomasz Ciachorowski / Paweł Izdebski, Michał Rolnicki / Sebastian Cybulski, Dawid Czupryński / Krystian Kukułka oraz Patryk Cebulski. Cała historia podana jest w otoczeniu wyjątkowej autorskiej muzyki i piosenek.

„Kosmici” są drugą lecz zupełnie niezależną częścią serii, rozpoczętej spektaklem „Baby Shower”, który to zobaczymy w Kozienickim Domu Kultury 22 lutego 2024 r. Reżyserką przedstawienia jest Anna Sandowicz.

Bilety w sprzedaży

Spektakl odbędzie się w czwartek, 18 kwietnia, o godz. 19.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Bilety w sprzedaży od 29 listopada. Te dostępne są w cenie 80 zł w kasach KDK, na www.dkkozienice.pl w zakładce „Kup Bilet” oraz na www.biletyna.pl.

Informacje szczegółowe oraz zamówienia grupowe dostępne są u organizatora pod numerem telefonu 796-262-238. Organizatorem wydarzenia jest agencja Kulturalne Eventy Katarzyna Piątosa-Kuśmierczyk.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content