17.4 C
Pionki
czwartek, 23 maja, 2024
spot_img

[REGION] Żywe maskotki wystąpią w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

spot_img

Jak co roku, Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają najmłodszych widzów na specjalne wydarzenie z okazji „Dnia Dziecka”. W czwartek, 6 czerwca, o godz. 18.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), odbędzie się interaktywny spektakl pt. „Hau Hau Show”. Będzie to niecodzienne spotkanie z żywymi maskotkami, którym trzeba będzie pomóc w wypełnieniu misji.

„Dzień Dziecka” to ważna data w kalendarzu Kozienickiego Domu Kultury, dlatego najmłodszej widowni dedykowany jest pierwszy czerwcowy „Kulturalny czwartek w KDK”. W tym roku z tej okazji będziemy mieli okazję zobaczyć niezwykłe przedstawienie z udziałem żywych maskotek przedstawiających szczenięta.

– „Dzień Dziecka” to wyjątkowe święto, dlatego co roku staramy się, aby wydarzenia organizowane u nas z tej okazji były niepowtarzalne i niezapomniane. Wierzę, że i w tym roku nam się to uda za sprawą tego niezwykłego spektaklu – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

„Hau Hau Show” to historia szczeniaków, które postanowiły wyruszyć w świat, w poszukiwaniu skarbów. Będzie to okazja do przeżycia wielu przygód. W czasie przedstawienia dzieci będą pomagać szczeniakom znaleźć tajemniczą wyspę i walczyć z piratami. Będą też uczyć się pirackich tańców, rzucać ogromnymi piłkami, zbierać owoce i śpiewać.

Rusza sprzedaż biletów

Spektakl zaplanowano na czwartek, 6 czerwca, na godz. 18.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów rusza 6 lutego. Te będą dostępne w cenach:

– 38 zł dzieci (do 16. roku życia) i 53 zł dorośli w przedsprzedaży;

– 43 zł dzieci i 63 zł dorośli w dniu spektaklu,

w kasach KDK oraz na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Na spektakl zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content