15.6 C
Pionki
sobota, 25 maja, 2024
spot_img

Region. [ZAPROSZENIE] To będzie jubileuszowy hit tegorocznego lata. MiG, Lady Pank i Jerzy Kryszak na Dniach Garbatki

Popularne

spot_img

Legenda kabaretu Jerzy Kryszak, atrakcje dla małych i dużych, ale przede wszystkim muzyka dla każdego.  Gwiazdą wieczoru będzie zespół Lady Pank. Już w sobotę 22 oraz niedzielę 23 lipca czekają nas jubileuszowe 40-te Dni Garbatki. Sprawdzamy co będzie się działo.

Koncertowa sobota

Już tylko 16 dni dzieli nas od wyjątkowego wydarzenia jakimi są oczywiście Dni Garbatki. W sobotę 22 lipca na stadionie sportowym LKS Plon Garbatka czeka nas zabawa z dużą dawką dobrej muzyki i humoru. O 16:00 nastąpi oficjalne otwarcie imprezy i rozstrzygnięcie zawodów wędkarskich. Następnie wystąpi zespół disco polio MiG, który będzie zagrzewał wszystkich do wspólnej zabawy. To jednak dopiero rozgrzewka. Tuż po koncercie sceną zawładnie dawka dobrego kultowego humoru, który zaprezentuje Jerzy Kryszak. Następnie do dalszej zabawy zachęcać będzie zespół coverowy, który będzie suportem gwiazdy wieczoru zespołu Lady Pank. Sobotnie Dni Garbatki zakończą się wspólną dyskoteką pod gwiazdami.

 

Niedzielny przegląd twórczości

W niedzielę, tym razem już na terenie Gminnego Ośrodka Wypoczynkowego „Polanka” o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Elżbietą Mudrak, autorką książki „Garbatka Udręka Życie, Raj Utracony”. Na godzinę 15.00 zaplanowany został Przegląd Muzyki Biesiadnej.

Na imprezę zapraszają wójt Teresa Fryszkiewicz oraz Rada Gminy Garbatka-Letnisko. Godzinowy program znajdziecie na plakacie.

– W imieniu mieszkańców gminy Garbatki-Letnisko serdecznie zapraszam wszystkich na jubileuszowe 40-te Dni Garbatki. Gwarantujemy dobrą zabawę, mam nadzieję, że pogodę również, ale wystarczy, że zabierzecie ze sobą dobry humor, bowiem każdy znajdzie cos dla siebie. W sobotę 22 lipca na naszym boisku sportowym wystąpi legenda polskiej sceny kabaretowej Jerzy Kryszak, dla fanów disco polo zespół MIG, a gwiazdą wieczoru będzie Lady Pank, którego chyba nie muszę nikomu przedstawiać. To sobota 22 lipca, a w niedzielę na Polance o godzinie 12.00 spotkanie z autorką książki „Garbatka Udręka Życie, Raj Utracony” Elżbietą Mudrak, a godzinie 15.00 przegląd piosenki biesiadnej, na którym wystąpi ok. 15 zespołów seniora  – zaprasza na wójt gminy Garbatka-Letnisko Teresa Fryszkiewicz

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content