9.5 C
Pionki
wtorek, 16 kwietnia, 2024

ZAPROSZENIE. Rajd rowerowy na V Pionkowski Dzień Pszczoły

Popularne

7 sierpnia odbędzie się rajd rowerowy w ramach obchodów V Pionkowskiego Dnia Pszczoły. Uczestnicy zwiedzą najciekawsze miejsca Puszczy Kozienickiej. 

7 sierpnia 2022 roku o godz. 10.00 rozpocznie się Rajd Rowerowy w ramach obchodów V Pionkowskiego Dnia Pszczoły.  Zbiórka uczestników rajdu odbędzie się przy biurze Nadleśnictwa Kozienice w Pionkach ul. Partyzantów 62 o godz. 10.00. Wyjazd uczestników w kierunku Izby dydaktycznej KPK Augustów. Następnie uczestnicy rajdu poruszać się będą rezerwatem „Zagożdżon”, by wspólnie dotrzeć na parking przy szkółce leśnej. Na miejscu nastąpi odsłonięcie pamiątkowej tablicy św. Abrożego. Po krótkim postoju uczestnicy ruszą w dalszą drogę docierając do celu rajdu „Bartnego Kąta”.

– Tegoroczna edycja rajdu rowerowego w ramach „V Pionkowskiego Dnia Pszczoły” nie wymaga zapisów, jednak w przypadku uczestnictwa grup zorganizowanych prosimy o przekazanie informacji do Nadleśnictwa – telefonicznie bądź mailowo na adres natalia.zawodnik@radom.lasy.gov.pl – informuje Natalia Zawodnik Specjalista Służby Leśnej ds. edukacji, promocji i ochrony ppoż

Do udziału w rajdzie organizatorzy zapraszają wszystkie osoby, dzieci i młodzież do 18 roku życia pod opieką osoby dorosłej. Opiekun ponosi pełną odpowiedzialność za podopiecznego.

Organizatorami rajdu jest Nadleśnictwo Kozienice, Stowarzyszenie Pszczelarzy Puszczy Kozienickiej, Miasto Pionki, Gmina Pionki oraz liczni współorganizatorzy, których znajdziecie na poniższym plakacie.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content