-5,8 C
Pionki
poniedziałek, 6 lutego, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Plastyka, muzyka a może teatr? Miejski Ośrodek Kultury ogłasza nabór na zajęcia

Popularne

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia teatralne, plastyczne oraz sekcję muzyczno-rytmiczną. Szczegóły i plan zajęć prezentujemy poniżej.

Zajęcia Teatralne

W programie zajęć znajdą się między innymi: praca nad emocjami, interpretacje tekstów, doskonalenie dykcji i wyrazistości mowy, rozwijanie umiejętności świadomego korzystania z własnego głosu i mowy ciała. Przy wykorzystaniu różnych technik uczestnicy warsztatów poznają różnorodne konwencje teatralne, a także będą prezentować się przed szerszą publicznością. Szczegóły TUTAJ

Akademia plastyki

Na zajęciach dzieci zapoznają się z podstawą rysunku i malarstwa uwzględniając takie zagadnienia jak: proporcje, perspektywa, walor, światłocień, kompozycja, tworzenie odpowiedniej palety plastycznej itp. Tematem zajęć będzie martwa natura, pejzaż, portret, praca z wyobraźni itp. Szczegóły TUTAJ

Akademia Muzyki sekcja muzyczno – rytmiczna. Szczegóły TUTAJ

Akademia Muzyki sekcja muzyczno – rytmiczna Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w zajęciach:

Akademia malucha – rytmika

Zajęcia artystyczno-rytmiczne dla dzieci od 4 do 10 lat.   Program zajęć obejmuje: zabawy rytmiczne, śpiew, taniec, grę na instrumentach perkusyjnych, relaksację.

Nauka gry na keyboardzie

Zajęcia dla dzieci (od 6 lat) i młodzieży (do 18 lat). Uczestnicy zajęć poznają teorię muzyki (od podstaw np. nauka nut) i praktykę podczas gry na keyboardzie.

Zespół wokalno-instrumentalny

Zajęcia skierowane do osób, które chciałyby rozwijać swój talent wokalny i muzyczny. Uczestnikami mogą być osoby w różnym wieku (od 7 do 18 lat). Podczas zajęć uczestnicy ćwiczą emisje głosu, śpiew solowy, śpiew w grupie.

 

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content