18,4 C
Pionki
poniedziałek, 5 czerwca, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Pionki solidarne z Ukrainą. Przed nami Koncert Charytatywny

Popularne

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach,  Szkoła Muzyczna I stopnia w Pionkach oraz Stowarzyszenie Artystyczne – Muzykalne Pionki  zapraszają na koncert charytatywny.

Koncert charytatywny pod nazwą „Powitanie wiosny – solidarni z Ukrainą” odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 21 marca. Na scenie wystąpią uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście. 

Wydarzenie odbędzie w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach przy ulicy Zakładowej 5. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.

Wstęp wolny!

Bezpłatne wejściówki można odebrać w sekretariacie Szkoły Muzycznej I st. w Pionkach, przy ulicy Leśnej 1. lub w Miejskim Ośrodku kultury w Pionkach, ul. Radomska 1.

Pionki pomagają partnerskiemu miastu na Ukrainie

Przypomnijmy. Mer miasta Wysznewe Dikov Illia Walerijowycz zwrócił się do burmistrza Roberta Kowalczyka z prośbą o pomoc w obronie partnerskiego miasta. W dniu 29 września 2015 roku miasto Pionki zawarło umowę partnerską z ukraińskim miastem Wysznewe leżącym zaledwie 18 km od Kijowa. Mer Wysznewe do Urzędu Miasta Pionki przesłał listę rzeczy, których w tej chwili potrzebują mieszkańcy, by móc bronić miasta przed wtargnięciem okupanta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zorganizowana została zbiórka pieniędzy, za które zostaną zakupione potrzebne rzeczy i przewiezione do granicy Ukrainy skąd odebrane zostaną przez delegację z Wysznewe. Zbiórka ta trwa cały czas, a więcej informacji o niej znajdziecie pod poniższym plakatem.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content