18.1 C
Pionki
piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

Pikantny spektakl czeka na kozienickich widzów

Popularne

spot_img

„Pikantni” to tytuł spektaklu komediowego, który zostanie dwukrotnie wystawiony w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Sztukę tę zobaczymy w czwartek, 27 czerwca, kolejno o godz. 17.15 i 20.00. Sprzedaż biletów rusza 13 marca.

– „Pikantni” to gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Sztuka ta była z powodzeniem wystawiana setki razy w całej Polsce, a teraz w końcu zawita do Kozienic. To ciekawa propozycja dla pełnoletnich widzów. Gorąco zapraszamy osoby od 18. roku życia – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Widzowie poznają historię dwóch znudzonych par. Alex i Doris oraz Bea i Christoph szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się na portalu randkowym i umawiają na wspólną, intymną schadzkę. Bohaterowie, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dawka zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.

– W spektaklu występują: Anna Mucha, Maurycy Popiel, Michał Ziembicki oraz zamiennie: Barbara Kurdej-Szatan, Monika Dryl i Dominika Kachlik. Warto sobie zarezerwować tę datę w kalendarzu i spędzić wieczór w towarzystwie doborowych aktorów – dodaje Elwira Kozłowska.

Kub bilety

Spektakl zostanie wystawiony dwukrotnie, 27 czerwca, o godz. 17.15 i 20.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 13 marca. Te będą dostępne, w cenie od 120 zł, na www.adria-art.pl.

Informacje szczegółowe oraz zamówienia grupowe dostępne są u organizatora pod nr tel. 698 629 745. Organizatorem wydarzenia jest Adria Art sp. z o.o.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content