22.1 C
Pionki
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

Okręgowy turniej żaków „O puchar wiosny”. Zapraszamy na Stadion Miejski w Pionkach

Popularne

spot_img

Okręgowy Turniej Żaków o Puchar Wiosny to cykl imprez dla rocznika 2015. Imprezę organizują Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Imprezę wspiera Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Trzy dotychczasowe turnieje odbywały się w halach. W Białobrzegach triumfował zespół AP Strikers Grójec, w Zwoleniu zwyciężyły dzieci z Powiślanki Lipsko, natomiast w ostatnim turnieju, który odbył się w Szydłowcu, najlepiej wypadli chłopcy z Radomiak S.A.

– Rok 2022 był bardzo szczególny, bo przeznaczyliśmy najwięcej pieniędzy na sport. Jednak takie imprezy pokazują, że tych pieniędzy nie można żałować. Nie ukrywam, że współpraca z Radomskim i Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej układa nam się bardzo dobrze, a takie turnieje pokazują, że naprawdę warto je organizować. Jeśli nic się nie wydarzy, to w kolejnym roku będziemy chcieli również zorganizować taki cykl – zaznacza Rafał Rajkowski, wicemarszałek województwa mazowieckiego.
W sobotę, 22 kwietnia turniej odbędzie się w Pionkach i będą to zupełnie inne zawody, bo dzieci zagrają na naturalnej nawierzchni, a rywalizować będzie aż 16 drużyn. Zespoły podzielono na cztery grupy. Rywalizacja toczyć się będzie równocześnie na czterech boiskach. Pierwsze mecze odbędą się o godz. 9.00 Zakończenie imprezy przewidywane jest około godz. 14.00

Znamy już podział czterech grup.

Grupa A: Powiślanka Lipsko, Talencik Radom, UKS AP Tczów, Syrenka Soccer School.
Grupa B: Energia Kozienice, FC Mundialito Grójec, GKS Stromiec, Zwolenianka Zwoleń.
Grupa C: AS Radomiak, AP Strikers Grójec, Champion Pionki, Broń Radom
Grupa D: Centrum Radom, Beniaminek Iłża, KS Warka, Jedlnia Dzieciom.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content