15.6 C
Pionki
sobota, 25 maja, 2024
spot_img

Obraźliwe napisy, zdewastowane groby i prezerwatywy porozrzucane w klatkach. Mieszkańcy Pionek zaczynają się bać

Popularne

spot_img

O bardzo dziwnej, tajemniczej i przede wszystkim niezwykle niepokojącej sytuacji poinformowali nas mieszkańcy jednego z bloków na Osiedlu Chemiczna. 

– W jednej z klatek, w bloku znajdującym się na Osiedlu Chemiczna uświadczyliśmy wczoraj na piętrze i na parterze obraźliwe napisy, zawierające bardzo dziwny podtekst. Bardzo zaniepokoiła nas ta sytuacja – informuje nas jedna z mieszkanek osiedla.

Jak się dowiedzieliśmy, sprawa nie skończyła się tylko na napisach. W klatce znaleziono również zużyte prezerwatywy oraz zamazane zostały wizjery w drzwiach mieszkań. Jak informują nas mieszkańcy, podobny napis można już uświadczyć także w miejscach publicznych oraz innych osiedlach na terenie całego miasta. Dodatkowo doszło do dewastacji kilku grobów dziewczynek, które znajdują się na cmentarzu w Pionkach.

W dniu dzisiejszym, w kolejnej klatce na Osiedlu Chemiczna pojawił się taki właśnie napis, gdzie dodatkowo pozostawiono prezerwatywę w dziecięcym wózku. Mieszkańcy w trosce o życie swoje, a co najważniejsze swoich dzieci zgłosili już sprawę na policję.

Czytaj więcej

1 KOMENTARZ

  1. Działacz rządzącej nami miłościwie panującej partii? Oni lubią takie zabawy, wraz z klerem, albo ich sympatyk, to może zawęzić poszukiwania do 30 procent społeczeństwa 🤣

    3
    11

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content