14,6 C
Pionki
piątek, 31 marca, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Obraźliwe napisy i zdewastowane klatki. Zatrzymano podejrzanego mężczyznę

Popularne

Obraźliwe napisy na ścianach na terenie całego miasta, czy prezerwatywy podrzucane w dziecięce wózki – do takich sytuacji dochodziło w ostatnim czasie w Pionkach. Policja zatrzymała w tej sprawie 31-letniego mieszkańca Pionek.

Nie usłyszał on jednak jeszcze żadnych zarzutów. – Zatrzymano w tej sprawie 31-letniego mieszkańca Pionek. Na ten moment mężczyźnie nie postawiono żadnych zarzutów. Podejrzany dziś (21.02) zostanie doprowadzony do prokuratury celem przesłuchania – informuje sierżant sztabowy Karolina Krawczyk z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Więcej informacji przekażemy wkrótce.

Przypomnijmy. Zatrzymanie ma związek ze sprawą, o której pisaliśmy wczoraj. Od jakiegoś czasu w blokach pionkowskich osiedli pojawiały się porozrzucane prezerwatywy oraz obraźliwe napisy na ścianach, zawierające zatrważający podtekst.  Dochodziło także do zamazywania wizjerów w drzwiach. Dodatkowo miała miejsce dewastacja kilku grobów dziewczynek, które znajdują się na cmentarzu w Pionkach.

Czytaj więcej

2 KOMENTARZE

  1. Aż sprawdziłem o co chodzi z niedowierzaniem, że tak szybko został złapany. Wcześniej, to tylko z taką prędkością łapali za hasła antyrzadowe w innych miastach, A w Pionkach takie miłe zaskoczenie i szybka reakcja. Brawo.

    17
    5

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content