21.7 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

MOK zaprasza na „Poranek z teatrem dla najmłodszych”

Popularne

spot_img

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach serdecznie zaprasza dzieci na „Poranek z teatrem dla najmłodszych”. 8 października (niedziela) o godzinie 11:00 zagości Teatr Kalejdoskop z przedstawieniem pt.: „Kot w wielkim mieście”.

Kotka Łapsotka jest znudzona życiem na wsi. Marzy o wielkich podróżach i zazdrości swojej koleżance – Mizi częstych odwiedzin u miejskiego fryzjera. Postanawia zatem sama, nie bacząc na protesty swego przyjaciela Zapłota, wybrać się na wycieczkę do miasta. Niestety, okazuje się, że Łapsotka kompletnie nie wie jak zachować się na ulicy, ufa każdemu napotkanemu łobuzowi, nie potrafi odnaleźć drogi powrotnej do domu. Na szczęście miejski kocur – Chuck oraz policjantka służą pomocą zagubionej kotce. Ostatecznie można także liczyć na Zapłota, który wyrusza na poszukiwanie swojej przyjaciółki.

Spektakl dotyczy bezpieczeństwa na drodze oraz przestrzega przed innymi zagrożeniami- także ze strony osób nieznajomych. Uczy dzieci, gdzie mają szukać pomocy, jeśli brak obok rodziców i opiekunów. Dużo humoru!

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content