24.5 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

Mieszkańcy Pionek i okolic dołączą do „Marszu Miliona serc”

Popularne

spot_img

Już w najbliższą niedzielę 1 października o godzinie 12:00 wystartuje Marsz Miliona Serc, zwołany przez lidera Koalicji Obywatelskiej Donalda Tuska. Mieszkańcy Pionek i okolic również wezmą w nim udział, będą częścią tego wydarzenia.

Wszystko wskazuje na to, że mieszkańcom Pionek nie jest obojętna polityka ogólnopolska, a zainteresowanie samym marszem jest zdecydowanie większe, niż tym z 4 czerwca. Swój akces na wspólny wyjazd z naszego miasta busem potwierdziło już ponad 20 osób. Cześć osób ruszy do Warszawy prywatnymi samochodami, a tam na miejscu dołączą do reszty grupy.

Marsz Miliona Serca już w najbliższą niedzielę 1 października z miasta Pionki ponad 20 osób weźmie w nim czynny udział. Pionkowianie dołączą do grona osób dla, których ważne w życiu są wartości jak rodzina, szacunek i zaufanie. Chcemy również pokazać niezdecydowanym Polakom i Polakom, że zmiana jest możliwa i uda się tego dokonać wspólnie. Chcemy dać kobietom, seniorom,młodym ludziom nadzieje na lepsze jutro i zapewnić o wspólnej pracy po zwycięskich wyborach. Pamiętajmy mamy prawo iść na wybory, jesteśmy ważną częścią społeczeństwa i my również ponosimy za nie odpowiedzialność. Niech nasz głos zostanie wreszcie usłyszany i wysłuchany. – mówi kandydatka do sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej z poz. 5, Kamila Kaczorowska, organizatorka wyjazdu

Marsz rozpocznie się na rondzie Dmowskiego w centrum Warszawy. Przejdziemy ulicą Marszałkowską, następnie Świętokrzyską i aleją Jana Pawła II. Marsz zakończy się na rondzie Radosława.

– Na wyjazd do Warszawy spotykamy się o godz. 7.30 przy dworcu Pionki Zachodnie od ulicy Jana Pawła II, by chwilę później wyjechać w kierunku Kozienic, by razem z grupą kozienicką kontynuować podróż do Warszawy. – dodaje Kamila Kaczorowska

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content