18.1 C
Pionki
piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

Kuba Wojnowski z Pionek wziął udział w reality show „Farma” w Polsacie

Popularne

spot_img

Już od 17 stycznia, codziennie, o godzinie 20 w Polsacie reality show „Farma”, a w nim, trzydziestotrzyletni Kuba Wojnowski „Wojna” z Pionek.

„Farma” to program doceniony przez widzów na całym świecie, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Kilkunastu wyjątkowych ludzi świadomie porzuci swój nowoczesny styl życia i wyruszy ku wielkiej przygodzie. Zamieszkają w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody i… Internetu! Który z „mieszczuchów” wytrwa w nowych warunkach i zostanie zwycięzcą programu, na którego czeka 100 tysięcy złotych? Program prowadzą Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska.

Z ponad tysiąca zgłoszeń do programu, które spłynęły z całego kraju w przeciągu kilku dni, wyłoniono kilkunastu uczestników. Każdy z nich jest pewny jednego – chce zamienić swoje dotychczasowe wygodne, miejskie życie na rzecz wiejskiego, na łonie natury. Tylko czy wyobrażenia będą zgodne z tym co czeka ich na farmie? A sielankowy odpoczynek w duchu slow-life nie zamieni się w pełen niedogodności pobyt, na który nie będą gotowi?

Pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami, zarzadzanie hektarami ziemi oraz obowiązki, z którymi wcześniej nie mieli styczności. Czyli powrót do korzeni i rolnicza codzienność! Aby przeżyć i wygrać program, mieszkańcy gospodarstwa będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Między nimi zawiążą się niespodziewane sojusze, przyjaźnie a może nawet…miłość! Dlatego widzowie programu mogą spodziewać się bezkompromisowych pojedynków i zaskakujących wyzwań. Co tydzień z farmą będzie musiał pożegnać się jakiś uczestnik, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych!

Kuba Wojnowski „Wojna”

– Pochodzi z Pionek pod Radomiem, ale od siedmiu lat mieszka w Oslo. Pracuje tam w prestiżowym hotelu. Zanim na stałe zamieszkał w Norwegii, pomieszkiwał i pracował w takich krajach jak Zjednoczone Emiraty Arabskie (Dubaj), Francja czy Anglia. Myśli o powrocie do ukochanej Ojczyzny. Od niedawna jest singlem i jak mówi „szuka jakości niebylejakości”. Lubi flirtować, jest otwarty na nowe znajomości, ale z natury jest raczej spokojny. Wesoły, ma dystans i lubi żartować. Kiedyś trenował sambo i brazylijskie Jiu-Jitsu. Wychowała go babcia, kiedy Mama musiała wyjechać do pracy za granicę, i to ona wpoiła mu zasady dobrego wychowania, z których Kuba korzysta na co dzień – prezentują  producenci programu.

Kuba „Wojna” Wojnowski Fot. Constantin-Entertainment

Prowadzące:

Marcelina Zawadzka to jedna z najbardziej znanych prezenterek telewizyjnych. Wielokrotnie nagradzana za swoją pracę, która jest jej pasją. Popularność zyskała zwyciężając w konkursie Miss Polonia w 2011 roku. Jej uroda, talent i charyzma wielokrotnie zostały docenione przez widzów, dzięki którym otrzymała m.in. prestiżową statuetkę Telekamery w kategorii „nadzieja telewizji”. Na Instagramie codziennie obserwuje ją ponad 600tysięcy fanów! Jest inspiracją dla wielu kobiet, ponieważ spełnia marzenia, a jednocześnie pozostaje wierna sobie. W wolnych chwilach lubi wyjeżdżać z Warszawy i być blisko natury. Wakacje często spędza z rodziną w Borach Tucholskich, gdzie zbiera grzyby, łowi ryby i szuka harmonii.  Kocha również adrenalinę i sport. Jest miłośniczką motoryzacji. Wielokrotnie podczas rajdów udowodniła sobie i innym, że potrafi sprostać wszelkim wyzwaniom.

Ilona Krawczyńska czyli połowa duetu sióstr ADiHD. Nagradzana Influencerka, która z sukcesem podbija Internet. Swoje powołanie do pracy w mediach, odkryła jeszcze na studiach. Dziś w pełni realizuje się jako prezenterka telewizyjna oraz konferansjerka. Szersza publiczność pamięta ją z 2014 roku, kiedy została finalistką Miss Polski. Ten moment był dla niej przełomowy i zapoczątkował wiele zawodowych i prywatnych sytuacji, które doprowadziły ją do punktu, w którym jest dziś. Kocha życie i spełnia swoje marzenia. Jej pasja to taniec, motocykle, nurkowanie, snowboard, makijaż oraz obcowanie z naturą. Zanim zamieszkała w dużym mieście, dorastała w miejscu, gdzie mogła rozkoszować się przyrodą. A znaczna część jej dzieciństwa polegała na uwielbianej przez nią pomocy dziadkowi m.in. przy zadaniach gospodarskich takich jak praca w polu czy przy pasiece. Dzięki temu, dziś, z radością wraca w rodzinne strony, a każda możliwość podróży – mniejszej bądź większej – jest dla niej spełnieniem marzeń.

Emisja programu będzie miała miejsce w Telewizji Polsat. Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska.

Czytaj więcej

2 KOMENTARZE

  1. Kuba od „niedawna” jest singlem, bo jest narcyzem, co sam przyznał. Ale sesje przed lustrem dobitnie o tym świadczą. A takim osobom ciężko jest zawrzeć stały związek. Miejsce pracy może jest(lub nie) prestiżowe, ale praca już nie. Normalnie pracującym osobom nikt nie da urlopu na kilka tygodni, żeby można było wziąć udział w takim programie. Kolejny „Big Brother”, tylko na farmie. Jakubowi ktoś musi powiedzieć, że przyjaźń Polsko-Węgierska, którą umieścił na tatuażu nie istnieje, bo kraje mają tylko wspólne interesy. A Węgry obecnie robią interesy z Rosją, która ma im wybudować elektrownię jądrową, serwisują w Rosji sprzęt wojskowy, a także kupują rosyjskie szczepionki na koronawirusa. Flagę Polski powinien w tym tatuażu zamienić na flagę Rosji. Tatuaż powinien być ponadczasowy, dlatego nie tatuuje się imion swoich obecnych dziewczyn czy chłopaków, bo w każdej chwili mogą stać się byłymi. Podobnie jest z tatuażami gloryfikującymi przyjaźń pomiędzy narodami. Kuba kiedyś powiedział, będąc na wakacjach, że „kolekcjonuje wspomnienia, nie pieniądze”. No ale żby pojechać na wakacje, to najpierw trzeba było odłożyć te pieniądze, czyli je „skolekcjonować”. Takich „kwiatków” w życiu Kuby jest więcej. Wystarczy poczytać wcześniejsze komentarze na Jakuba na Facebooku, pełno w nich hejtu i w brzydkich słów.

    22
    17

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content