25 C
Pionki
środa, 17 sierpnia, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

CKZiU w Pionkach rozpocznie sezon studniówkowy. Gdzie i kiedy bawić się będą maturzyści?

Popularne

Poloneza czas zacząć! Już 15 stycznia bawić się na balu będą uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach.

Pierwsza tegoroczna studniówka w Pionkach odbędzie się w sobotę 15 stycznia i tego dnia swój bal będzie miało około 70 uczniów z CKZiU.

Maturzyści z popularnego “Czerwonego” będą bawić się w Domu Weselnym Castello w miejscowości Czarna w gminie Pionki. Organizatorami balu maturalnego są rodzice uczniów klas czwartych.– Na balu maturalnym, który odbędzie się już w najbliższą sobotę pojawią się przedstawiciele czterech klas o profilach technik mechanik, technik logistyk łączony z technikiem hotelarstwa, technik żywienia oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej wraz w wychowawcami, Małgorzatą Sulimą, Dorotą Bzikot, Janem Siekiem oraz Sylwia Hajdułą – mówi dyrektor szkoły Magdalena Wiśniewska. 

W Zespole Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego oraz w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Dąbrowskiej w Pionkach, w tym roku zrezygnowano z organizacji studniówki. Nasza redakcja życzy wszystkim maturzystom udanej zabawy, żeby studniówkowa noc była wyjątkowa i niezapomniana. Oczywiście życzymy także stu procent na maturze.


Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane