21.3 C
Pionki
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

Kozienicki Dom Kultury zaprasza na pokaz iluzji. Idealny na finał ferii

Popularne

spot_img

„Magiczni Show” to tytuł największego familijnego spektaklu iluzji w Polsce, który będzie można zobaczyć w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Występ Pana Magicznego i Pani Czarującej odbędzie się w czwartek, 25 stycznia, o godz. 17.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów ruszyła 6 grudnia.

„Magiczni” to jedyny w Polsce duet iluzjonistyczny, który tworzą Sebastian Grabowski i Martyna Grabowska. Od ponad 15 lat specjalizują się w „czarowaniu” podczas najlepszych imprez familijnych w kraju i za granicą. Występowali w ponad 10 krajach, w tym odbyli tourneé po Azji.

– Ten magiczny duet gościliśmy w Kozienickim Domu Kultury już kilkukrotnie, a ich pokazy iluzji zawsze spotykały się z gorącym przyjęciem ze strony widowni, zarówno tej młodszej, jak i starszej. Teraz wracają do naszego miasta i to po raz ostatni z tym programem. Zapowiada się czarująco – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

„Magiczni Show” to ponad 70-minutowy rollercoaster emocji, magii i śmiechu dla całej rodziny. Program pełen niesamowitych trików, również przy udziale publiczności na scenie.

–  Jednym z największych atutów występów „Magicznych” jest wspaniała atmosfera, kapitalny kontakt z publicznością i szalona dawka dobrego humoru. Jeśli dorzucimy do tego ich doświadczenie aktorskie, klimatyczną muzykę, efektowną, rozbudowaną scenografię i wyjątkowe iluzje, to dobra zabawa po prostu jest gwarantowana – dodaje Elwira Kozłowska.

Kup bilety wcześniej

Spektakl odbędzie się w czwartek, 25 stycznia, o godz. 17.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów ruszyła 6 grudnia. Te dostępne są w cenie 59 zł w kasach KDK oraz na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup bilet”.

Na spektakl zapraszają: Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Magiczni Sp. z o.o.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content