22 C
Pionki
piątek, 19 sierpnia, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Koniec nauki. Rozpoczynają się wakacje

Popularne

Dziś zakończył się rok szkolny dla uczniów z blisko 20 tysięcy szkół w całym kraju. Nauka nie była łatwa, bo odbywała się zarówno w trybie stacjonarnym oraz trybie zdalnym. W piątek uczniowie odebrali swoje świadectwa i już rozpoczynają przygotowania do upragnionych wakacji.

We wszystkich pionkowskich szkołach odbyły się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 20221/22. Dyrektorzy szkół podziękowali uczniom oraz nauczycielom za kolejny rok wyjątkowej edukacji, bo jak wiadomo nauczanie odbywało się w trybie stacjonarnym oraz zdalnym. Na najlepszych uczniów czekały dyplomy, nagrody oraz wyróżnienia.

fot.Ernest płaskociński

Dla blisko 5 milionów uczniów rok szkolny kończy się w piątek, a blisko 400 tys. uczniów klas I szkół podstawowych odbierało swoje pierwsze świadectwa szkolne. Uczniowie z Ukrainy, którzy uczą się w oddziałach przygotowawczych zamiast świadectw szkolnych na zakończenie roku szkolnego zamiast świadectwa otrzymali zaświadczenia o uczęszczaniu do oddziału przygotowawczego.

Upragnione wakacje

Zakończenie roku szkolnego oznacza jedno – upragnione wakacje. Przed dziećmi i młodzieżą ponad dwa miesiące odpoczynku. Koniec z porannym wstawaniem, nauką i codziennymi obowiązkami szkolnymi. Wszystkim uczniom nasza redakcja życzy radosnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji, spędzonych w gronie przyjaciół i najbliższych. Bawcie się dobrze!

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane