23 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

spot_img

Ulubieńcy publiczności i mistrzowie dobrego humoru, czyli Kabaret Skeczów Męczących ponownie w Kozienicach. Artyści wystąpią w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka w czwartek, 25 kwietnia 2024 roku, z programem pt. „Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!”. Sprzedaż biletów rusza 7 sierpnia.

Kabaret Skeczów Męczących bawi publiczność już od 20 lat. Powstała w 2003 roku w Kielcach grupa doskonale znana jest widzom. Teraz powracają do Kozienic z nowym materiałem.

„Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!” to nowy program, powstały specjalnie z okazji jubileuszu 20-lecia Kabaretu Skeczów Męczących. Na widzów czeka blisko dwie godziny wybornej zabawy, zawierającej premierowej skecze, które nie były jeszcze emitowane w telewizji – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Grupę tworzą: Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz oraz Michał Tercz. Swoim fanom dali się poznać z tego, że nie boją się bezkompromisowych żartów, wnikliwie obserwują nasze społeczeństwo i dosłownie zarażają pozytywną energią.

– Artyści mają fantastyczny kontakt z publicznością, która w trakcie ich występów stanowi integralną cześć energetycznego show. Nie gryzą się przy tym w język i bawią do łez. Jestem przekonana, że tak będzie również w Kozienicach, dlatego tym bardziej serdecznie zapraszam – dodaje Elwira Kozłowska.

Rusza sprzedaż biletów

Występ Kabaretu Skeczów Męczących zaplanowano na czwartek, 25 kwietnia 2024 roku, na godz. 20.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 7 sierpnia. Te będą dostępnie w cenie od 110 zł w kasach KDK oraz na portalach: kabaretowebilety.pl, biletyna.pl oraz kupbilecik.pl.

Informacje i zamówienia grupowe u dostępne są u organizatora, pod nr tel. 695 105 020. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna Eskander.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content