10,6 C
Pionki
czwartek, 5 października, 2023

Jubileuszowe zmagania podczas X Turnieju Tenisa Stołowego

Popularne

Sześć kategorii wiekowych, system turnieju każdy z każdym, do zdobycia pamiątkowe dyplomy oraz puchary. W Garbatce-Letnisko odbył się jubileuszowy X Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta.

W sobotę 25 lutego w Gminnej Hali Sportowej w Garbatce- Letnisko rozegrany został jubileuszowy X Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Garbatka- Letnisko. W zawodach wystartowało blisko 30 zawodników z terenu gminy oraz gościnnie z gminy Jedlińsk.

W czasie otwarcia zawodów wszystkich zawodników powitała wójt Garbatki Teresa Fryszkiewicz, przewodniczący rady gminy Włodzimierz Mazur oraz dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Garbatce- Letnisko Agnieszka Babańca.

Do turnieju przystąpiło 29 zawodników, którzy zostali podzieleni na sześć kategorii wiekowych. Kobiety uczestniczące w turnieju wystartowały w kategorii open, chłopcy szkoła podstawowa, kolejni zawodnicy w kategorii 15-30 lat, 30-50 lat, 50-70 oraz w kategorii 70+. Zasady turnieju były bardzo proste, ponieważ obowiązywała zasada rozgrywek każdy z każdym.

By wzmocnić uczestników turnieju, firma Obory sp.z.o.o z Kozienic przekazała smaczne jogurty oraz serki

Po zakończonej rywalizacji przyszedł czas na podsumowanie i wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz pucharów. Te wręczał przewodniczący rady gminy Włodzimierz Mazur wraz z gospodarzem gminy, wójt Teresą Fryszkiewicz.

– Bardzo cieszę się, że dziesiąty jubileuszowy turniej odbył się z tak dużą ilością zawodników, ponieważ wzięło w nim udział prawie 30 osób. Zawodnicy byli nie tylko z gminy Garbatka-Letnisko ale również gościliśmy zawodników z gminy Jedlińsk – mówiła wójt gminy Garbatka-Letnisko, Teresa Fryszkiewicz

Najlepszymi zawodnikami zostali:

Kategoria PSP chłopcy

1.Marzec Wiktor
2.Gnyś Tomasz
3.Jędrasek Mateusz

Kategoria kobiety open
1.Marzec Urszula
2.Pomarańska Karolina
3.Janicka Nikola

Kategoria 15-30

1.Gołąbek Krystian
2.Pajączkowski Patryk
3.Gnyś Dawid

Kategoria 50-70

1.Stankiewicz Wojciech
2.Sałaciński Ryszard
3.Gołąbek Andrzej

Kategoria 70+

1.Kucharski Andrzej
2.Banaś Waldemar
3.Dzikowski Zbigniew

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

To okno się zamknie za 25 sekundy

Skip to content