18.1 C
Pionki
piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

Jeździł po chodnikach i przejściach dla pieszych. Pirat drogowy w Pionkach!

Popularne

spot_img

Nieznany kierowca dopuścił się szaleńczej jazdy po ulicach Pionek.

O tej sytuacji poinformowała nas jedna z czytelniczek serwisu Pionki24. Nieznany kierowca w środę, 22 grudnia, tuż po godzinie 7, jeździł samochodem po między innymi chodnikach i przejściach dla pieszych. Z obserwacji przekazanych przez czytelniczkę wynika, że kierowca wjechał na przejście dla pieszych na wysokości supermarketu Stokrotka z chodnika na ulicy Kozienickiej, który ciągnie się wzdłuż boiska Orlik. Następnie ze znaczną prędkością udał się w stronę ulicy Leśnej. Możliwe jest, że kierowca w drodze do supermarketu pokonał jeszcze jedno przejście dla pieszych, które znajduje się od strony pobliskiej Apteki.

W szerokiej gamie zarzutów jakie mogą grozić kierowcy za taką jazdę zaliczamy między innymi narażenie na utratę życia i zdrowia pieszych.

Zwróciliśmy się w tej sprawie do Policji. Więcej informacji podamy wkrótce.

 

 

Czytaj więcej

2 KOMENTARZE

 1. to ktoś z PiSu? Ostatnio Beata Szydło jeździła na wariata i skłamała, że jechali na sygnałach dźwiękowych w sądzie…. lepiej z pisowcami nie spotkać się na drodze, bo zniszczą człowieka, jak tego koleżkę z Seicento

  26
  16
 2. Wszyscy szukają sensacji gdzie ich nie ma. Aby tylko zaistnieć w mediach jako tropiciel newsów !!! Samochód miał awarię, po naprawię zjechał na jezdnię po przejściu dla pieszych (oczywiście jak pieszych nie było) i w spokoju pojechał dalej.
  Naprawdę sensacja na skalę PISdielców !!!

  9
  13

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content