15.6 C
Pionki
sobota, 25 maja, 2024
spot_img

[FOTORELACJA] Region. Lady Pank na czterdziestych urodzinach w Garbatce-Letnisko

Popularne

spot_img

Jak na okrągłe urodziny przystało, była dobra zabawa, dobry humor i energetyczny koncert – a nawet dwa. W sobotę, podczas jubileuszowych 40. Dni Garbatki na scenie zaprezentowała się legenda kabaretu Jerzy Kryszak, zespół disco polo MIG, oraz gwiazda wieczoru zespół Lady Pank. Mamy dla was obszerną galerię zdjęć.

W sobotę 22 lipca na płycie boiska sportowego LKS Plon Garbatka na przybyłych gości czekała duża dawka dobrej muzyki i dobrego humoru. Zanim jednak zabawa rozpoczęła się na dobre, tuż po godzinie 16:00 nastąpiło oficjalne otwarcie imprezy i rozstrzygnięcie zawodów wędkarskich.

Wójt Teresa Fryszkiewicz razem z przewodniczącym Rady Gminy Włodzimierzem Mazurem powitali zaproszonych gości, mieszkańców oraz wszystkich, którzy zdecydowali się spędzić sobotnie popołudnie właśnie w Garbatce.

– Jest nam niezmiernie miło was wszystkich tu widzieć. Mam nadzieję, że wszyscy będziecie się wyśmienicie bawili. To już 40 lat, kiedy po raz pierwszy odbyły się Dni Garbatki. Czterdzieści lat temu zaczynaliśmy skromnie, to był mały festyn, na którym, jako ciekawostkę powiem zagrał zespół „Gabinet”, którego solistą był mój mąż. Witam jeszcze raz wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do wspólnej zabawy – mówiła wójt Teresa Fryszkiewicz

Wójt w obecności posła Marka Suskiego, starosty kozienickiego Krzysztofa Wolskiego, wójta gminy Głowaczów Huberta Czubaja, radnego sejmiku województwa mazowieckiego Leszka Przybytniaka, Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kozienicach Kamili Kowalczyk-Iwan, komendanta PSP w Kozienicach Kamila Bińkowskiego oraz zastępcy komendanta Policji Powiatowej w Kozienicach Jacka Hebdy wręczyła uczestnikom zawodów wędkarskich pamiątkowe puchary.

Wśród nagrodzonych w kat. Junior puchary otrzymali: Jan Piechota, za zajęcie trzeciego miejsca, Jan Krześniak miejsce drugie, najlepszym wędkarzem tej edycji zawodów okazał się Kornelia Kucińska.

W kategorii senior trzecie miejsce zajął Daniel Kłos, drugie miejsce Artur Mojsiuszko, pierwsze miejsce zajął Jacek Chołuj.

Między tym co działo się na scenie organizatorzy zapewnili wiele atrakcji dla starszych jak i młodszych. Były dmuchańce, Food Truck’i, w tym szeroki wybór różnorakiej gastronomii. 

Po części oficjalnej przyszedł czas na pierwszą mocną dawkę muzyki. Jako pierwszy na scenie zaprezentował się zespół MIG, który zagrzewał wszystkich do wspólnej zabawy.

To była jednak dopiero rozgrzewka. O dużą dawkę dobrego humoru podczas 40. Dni Garbatki zapewniła legenda polskiego kabaretu Jerzy Kryszak.

Chwilę po występie gwiazdy kabaretu na scenie ponownie zaprezentował się zespół coverowy – COMA.

Tuż po nim przyszedł czas na gwiazdę wieczoru, czyli zespół LADY PANK!

 

 

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content