20.2 C
Pionki
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

Elsa i inne księżniczki zawitają do Kozienickiego Domu Kultury. To będzie świetny spektakl dla dzieci

Popularne

spot_img

„Urodziny Elsy, czyli Bal Księżniczek” to tytuł spektaklu teatralnego dla dzieci, który zostanie wystawiony w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Przedstawienie zaplanowano na sobotę, 3 lutego, na godz. 13.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów rusza 23 grudnia.

– „Urodziny Elsy, czyli Bal Księżniczek” to interesująca propozycja dla młodych miłośników teatru. W spektaklu występują bowiem ich ulubione postacie z bajek: Elsa, Anna, Śnieżka, Arielka czy Pocahontas. Księżniczki doskonale znane i uwielbiane przez wszystkie maluchy – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Fabuła przedstawienia skupiona jest wokół tytułowych urodzin Elsy. Jej siostra Anna przygotowuje dla niej wspaniałą muzyczną niespodziankę, czyli wielki bal. Tylko czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

– Spektakl ma muzyczny charakter, a w jego trakcie usłyszymy niezapomniane piosenki znane z filmów, nie tylko z „Krainy lodu”. Będzie oczywiście „Mam tę moc” czy „Ulepimy dziś bałwana”, ale także „Kolorowy wiatr” czy „Pół kroku stąd”. Zapowiada się świetna zabawa – dodaje Elwira Kozłowska.

Rusza sprzedaż biletów

Spektakl odbędzie się w sobotę, 3 lutego, o godz. 13.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 23 grudnia. Te będą dostępne w cenie od 70 zł w kasach KDK, a także na www.dkkozienice.pl (zakładka „Kup bilet”) i www.kupbilecik.pl.

Szczegółowe informacje oraz zamówienia grupowe dostępne są u organizatora pod nr tel. 536-753-535 lub 605-159-435. Organizatorem spektaklu jest Impresariat Teatralny M-BART.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content